Mavişimi Aldım

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Cruze'dan sonra tekrar Opel'e dönmemi sağlayan aracımı bugün teslim aldım. Astra J 1.3 DTE Enjoy Active Neptün Mavi...

Adana'dan İskenderun'a kadar izlenimlerim gayet olumlu. Araç içeri az ses alıyor. Süspansiyonlar bir Opel klasiği, sert! :) Viraj ustası! Yakıt konusunda eli sımsıkı! :)

Klima açık, 95 km sabit hızla 4.4 lt yakıt tüketimi ortalamam oldu. Motorun yeni olduğunu varsayarsak ileride çok rahat bir şekilde 3.5-4 lt düşecektir.

Renge biraz şüphe ile yaklaşıyordum ama çok doğru bir karar vermişim. Bayide, benim araç, mahagony kahverengi başka bir araçla aynı yerde duruyordu. Bir ona bir buna baktım ve anladım ki kesinlikle Neptün Mavi...

Yakıt nasıl oluyor dizelde pek anlamıyorum. Bilinen marka petrol istasyonlarında iki tip motorin var. Biri pahalı diğeri 7-8 kr daha ucuz. Hangisinden almalıyım? Yazarsanız sevinirim.

Fotoğraflar telaşa geldi. Şimdilik idare edin sonra daha iyilerini çekerim inşallah... :)

İlk dizel ve sıfır aracım... Allah daha iyilerini sizlere nasip etsin!

3q87.jpg

ie0j.jpg

vp0e.jpg

7em1.jpg

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi öncelikle aracınızı kazasız belasız kullanmanız dileğiyle..Araç gerçekten de çok güzel..Umuyorum çevikliği,ekonomik oluşu,tasarımı ve bunun yanında da ailenizin mutluluğuna hizmet eden ama yine aile üyesi olmayı hakeden bir araç olur nazarınızda..Bu arada ortalama nedir öyle :sulanma: dudak uçuklatan cinstenmiş hakikaten..Tebrikler..

rahimavci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlı mübarek olsun gule gule kazasiz belasiz kullanın inşaallah motorin çok önemli bence her zaman iyisini kullanmak gerekir yakıt tüketimi de mükemmel gibi geldi bana

GT-I9300 cihazımdan gönderildi now Free

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Yakıt konusunda haklısınız. Her zaman en iyisi iyidir. Fakat örneğin benzinli araçlarda 97-98 oktan kullanmayı çok fazla önermiyorlar. İşte burada da motorindeki çeşitlilik ortaya çıkıyor. Aradaki 7-8 kr fark hiçbir şey değil. Fiyata takılmıyorum. Yakıt olarak hangisi uygun? Uygun olanı kullanmak istiyorum. Fiyat önemli değil...

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Hayırlı uğurlu olsun. Allah kaza bela vermesin.

özgün33

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı uğurlu olsun abi kazasız belasız mutlu bir şekilde kullanman dileğiyle...:)

mustafa57

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Güle güle kullan. Allah beladan kazadan korusun.

Tekrar teşekkürler.

SYSOP

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlı olsun kazasız belasız sürüşler hocam

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Ruhsatta ilk muayene geçerlilik tarihi "3 Eylül 2016" olarak geçiyor. Nedenini bilen var mı?