Lütfen acil yardım...

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Bir ara öyle olmuştu yolda giderken oldu kendi kendine. Bir hafta arabayı çalıştirmadim diye akü zayıf oldu diye öyle olmuştu.. Ama Bu sefer olmadı. Bunun sigortası varsa çıkarayım diyorum ama yeri nerde bilmiyorum.. Varsa yerini gösterme şansınız var mi
Cihazın sigortası var...Ama önce teybi yerinden sökmelisiniz...Arka soket bölümünde sigortası...

06Berkay

Yönetici
Başkan
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Direksiyonun sol tarafındaki sigorta kutusundan (kullanma kılavuzunda gösterilen 4 ve 5 numaralı sigortalar olması lazım) her iki sigortayı söküp takarsanız düzelecektir..

isyew

Kayıtlı Kullanıcı
63-Şanlıurfa
Siteyi ziyaret et
Direksiyonun sol tarafındaki sigorta kutusundan (kullanma kılavuzunda gösterilen 4 ve 5 numaralı sigortalar olması lazım) her iki sigortayı söküp takarsanız düzelecektir..
Berkay onu nasıl açacağım.. Sol tarafta LPG tuşu için bir bölme var onun arkasından.mi acabaa sigorta

isyew

Kayıtlı Kullanıcı
63-Şanlıurfa
Siteyi ziyaret et
Direksiyonun sol tarafındaki sigorta kutusundan (kullanma kılavuzunda gösterilen 4 ve 5 numaralı sigortalar olması lazım) her iki sigortayı söküp takarsanız düzelecektir.çıkardım 4/5 sigortayı ama onlar gösterge panelide olan sigortaymis.. Olmadi yani

06Berkay

Yönetici
Başkan
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Kullanma kılavuzunda belirttiğim 4-5 numaralı her iki sigortanın sökülüp takılması lazım, düzelmezse cihazınızda muhtemel bir sorun vardır servise göstermek gerekebilir.

E8666DE7-A1E0-4366-9B91-8C64CB619DAEc1a410aea436ae8d.jpg

isyew

Kayıtlı Kullanıcı
63-Şanlıurfa
Siteyi ziyaret et
Kullanma kılavuzunda belirttiğim 4-5 numaralı her iki sigortanın sökülüp takılması lazım, düzelmezse cihazınızda muhtemel bir sorun vardır servise göstermek gerekebilir.

E8666DE7-A1E0-4366-9B91-8C64CB619DAEc1a410aea436ae8d.jpg
Yani demek istediğim o iki sigortayı çıkardın kontağı çevirdim ekran hala vardı.. Sadece göstergeler yoktu.. Yani sigorto onun değilmis 4/5 numara

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Multimedya sisteminizin enerjisi başka yerden alınmış, bu nedenle sigortayı sökmeniz işe yaramamış gibi duruyor. Cihazı sökmekten başka seçenek yok gibi duruyor...

• Beğen
Tepkiler: 06Berkay

isyew

Kayıtlı Kullanıcı
63-Şanlıurfa
Siteyi ziyaret et
Multimedya sisteminizin enerjisi başka yerden alınmış, bu nedenle sigortayı sökmeniz işe yaramamış gibi duruyor. Cihazı sökmekten başka seçenek yok gibi duruyor...
Bu nasıl bir iştir ya.. Çözüm bulamadım bir türlü.. Geçen akşam bindim bulutut ile telefona bağlandım arama yapınca o ekran geliyor ama dokunmatik yine basmıyor.. Bir ara bastı yine gitti. Anlamadım bende valla

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Bu nasıl bir iştir ya.. Çözüm bulamadım bir türlü.. Geçen akşam bindim bulutut ile telefona bağlandım arama yapınca o ekran geliyor ama dokunmatik yine basmıyor.. Bir ara bastı yine gitti. Anlamadım bende valla
Bir ihtimal dokunmatik ekranı bozulmuşta olabilir...Ekran değişimine kadar gider bu durum...Bazen telefonlarda başımıza gelir...

isyew

Kayıtlı Kullanıcı
63-Şanlıurfa
Siteyi ziyaret et
Bir ihtimal dokunmatik ekranı bozulmuşta olabilir...Ekran değişimine kadar gider bu durum...Bazen telefonlarda başımıza gelir...valla geçenlerde olmuştu tekrar geri gelmişti yolda giderken bir anda olmuştu ama sefer kaç defa bindim olmadı.. Geçen gün böyle geldi tıkladım müziği yine aynı anda dondu. Soğuktan mi yoksa başka birşey mi anlamadım