LPG'de indirim!

ahmet07

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o değilde, bu Bilgisayar parça fiyatları günde 1 tl artar hale geldi :S dolaramı endeksli ? benzine lpg ye mi anlayamıyorum :S

marmarali83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Et ve balik kurumunu da bilirsin o zaman, yolun duserse beklerim abi :)

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Ben de Adapazarinda yaşıyorum. Gazı eski yıkılan terminal yanındaki Po dan alıyorum. Gaz pompasinda ergaz yazıyor. Po gaz değil ama aracım gazı ordan aldığımda en az yakıtı yakıyor. Şuanda gaz 2.10 indirim geldi ne oldu bilmiyorum ama geçen hafta cuma 2.10 dan almıştım

ozann

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben de Adapazarinda yaşıyorum. Gazı eski yıkılan terminal yanındaki Po dan alıyorum. Gaz pompasinda ergaz yazıyor. Po gaz değil ama aracım gazı ordan aldığımda en az yakıtı yakıyor. Şuanda gaz 2.10 indirim geldi ne oldu bilmiyorum ama geçen hafta cuma 2.10 dan almıştım
Eski aracim lpgliydi devlet hastanesinin ordaki shellden aliyodum guzeldi gazi.
Bilmezmiyim :D eski hayvan pazarı filan da var orada. ;)
Aynen abi :)

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Rozetmen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Indirimden önce 2.29 olan gaz şimdi 2.32.indirim şirketlere geldi galiba sadece kar marjlarını arttırdılar.

iPad'dan gönderildi .

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Indirimden önce 2.29 olan gaz şimdi 2.32.indirim şirketlere geldi galiba sadece kar marjlarını arttırdılar.

iPad'dan gönderildi .

Daha önce söylediğim gibi onların gazlarının içinde altın var sanıyorlar almayacaksın almayınca satamayacak satamayınca kapıya kilidi vuracak :D

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Ben 1,5-2 ay kadar evvel 2.15 ile 2.75 (aklımda kaldığı kadarıyla) arasında dalgalanan LPG fiyatlarına şahit oldum. Bir ürün fiyatının litrede 60 kuruş civarında oynaması sizce yediğimiz kazığın büyüklüğünü mü yoksa devletin denetim konusundaki vurdum duymazlığını mı gösterir?

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Ben 1,5-2 ay kadar evvel 2.15 ile 2.75 (aklımda kaldığı kadarıyla) arasında dalgalanan LPG fiyatlarına şahit oldum. Bir ürün fiyatının litrede 60 kuruş civarında oynaması sizce yediğimiz kazığın büyüklüğünü mü yoksa devletin denetim konusundaki vurdum duymazlığını mı gösterir?

Abi zaten LPG fiyat konusunda bir denetim filan yok. Devlet içinde çokta önemli değil zaten devlet sadece bana para gelsin de gerisi önemli değil. Ankara içinde A firmanın düzgün bir fiyatı yok ki... A yerine de 3 lire B yerinde aynı firmanın ürünü 5 lira eee neden? nedeni yok A firma da kazanıyor B firma da ama olan her zaman vatandaşa oluyor. Devlet için hava hoş nede olsa öyle de böyle de vergisini çatır çatır alıyor.

marmarali83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
denetim tam olsada bari indirim geldiğinde tam olarak yararlanabilsek.
12 kuruş indirim geliyor bakıyorum adam 2.09 olan lpgyi 2.03 e indiriyor. 12 kuruş indirim geldi siz 6 kuruş indirmişsiniz diyorum.
abi depoda önceki fiyattan aldığımız gaz var. onun için o gaz bitene kadar indiremiyoruz diyor.
10 kuruş zam geldiği zaman depoda indirimli fiyattan aldık hemen zammı koymayalım 5 kuruş 5 kuruş koyalım demiyorsunuz,hep giren bize giriyor diyorum.
cevap yok.
denetim yok herkes kafasına göre ...

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Hakan aslında her şeyin başında denetim geliyor. Ama ülke de her şey saldım çayıra işi ile devam ediyor. Bu yüzden onlar da kafasına göre takılmaya devam ediyor. Olan her zaman vatandaşa.