LPG Karşıtı Olanlar

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Evet arkadaşlar benim aracım LPG olmasına karşıyım. Bir çok nedenden dolayı karşıyım. Benim gibi lpg karşı olanlar kimler var?

Astra Maniaa

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
neden karşısınız onuda yazsaydınız :) lpg, benzin ve tabiki dizele göre çevreye en saygılı yakıttır. Avrupada benzin ve dizel araçlar aynı para iken lpgliler ortalama 2000euro daha pahalıdır ama insanlar yinede alır alışveriş merkezlerinde lpgli giremez değil lpg kullanarak doğayı düşünen müşterilerine kapıya daha yakın park yeri tahsis ederler.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Türkiye de LPG işini yapamayan ustalar yüzünden LPG karşıyım :D

Astra Maniaa

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ordan girersek çıkamayız :D yurdumun ustası şahinde kalmış yağ kapağını araç çalışırken açınca yağ geliyor diye rektifelik diyor

bu arada ben lpg'ye değil ama atikere karşıyım :)

apsimati

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kişinin ticari bir beklenti yoksa ( taksiciler gibi ) benzinli araç alıp lpg taktırmanın ekonomik olacağını düşünmediğim için ,
mevzuyu çoğu kullanıcı ( yılda 10,000 km yapan ve 3-4 yılda bir araba değiştiren ) için pek mantıklı bulmadığım için,
bide arabanın ruhuna aykırı ( arızası,performansı ve güvenliği ) bir iş olduğu için karşıyım ...

Son düzenleme:

EyüpSultan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende LPG ye güvenmediğinden LPG araç almam taktırmam Patlamaya hazır bomba gibi geliyo bana illaki benim gibi düşünmeyen vardır saygım var ama benim içime sinmiyo LPG Kapalı otoparka almıyolarya bide ona sinir oluyorum

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Evet sürekli sorun çıkarmasından arabanın canına okumasından devletin lpg araçları yolunacak kaz olarak görmesinden benzine bindirdikleri yetmediği gibi lpg bindirmelerinden dolayı LPG karşıyım.

junioryay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.realkrom.com
Herkes birşeylere karşı... Sizde Lpg ye karşı imişsiniz Bu durumda kullanmayalım mı? Alayına isyan :rakir:

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
:D Ne yapalım arkadaşlar? Bizde bir şeye karşı olalım değil mi? Bölümde ki LPG sorunlarına bakınca karşı olasım geldi. Sadece ben değilim sanırım hadi bakalım karşılar nerelerdesiniz :D

Astra Maniaa

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende LPG ye güvenmediğinden LPG araç almam taktırmam Patlamaya hazır bomba gibi geliyo bana illaki benim gibi düşünmeyen vardır saygım var ama benim içime sinmiyo LPG Kapalı otoparka almıyolarya bide ona sinir oluyorum

Sizin gibi düşünen çok insan var haklısınız da, ülke olarak ilk merdiven altı montajla yollara çıkan ticari şahinlerde gördük patlayıp duruyorlardı. Şu sıralı sistemle işler düzeldi derken gaz kaçağı kontrolunu de kaldırdılar. Kaldırdıkların da bir haber kanalı bir distribütörle röportaj yapmıştı adamcağız bir tarafını yırtıyordu şu 7-8 senede anca güven sağlayabildik elimizden yine uçup gidecek diye

bu arada aslında lpg bilinen aksine gerçekten güvenliymiş ben fabrikadan landirenzo lpgli bir opele yapılan testleri izlemiştim de aracın lpg tankının altından yangın çıkarıyorlar yine de bana mısın demiyor.

Evet sürekli sorun çıkarmasından arabanın canına okumasından devletin lpg araçları yolunacak kaz olarak görmesinden benzine bindirdikleri yetmediği gibi lpg bindirmelerinden dolayı LPG karşıyım.

Dediğiniz doğru artık lpg'nin fiyat avantajı sevgili padişahımız sayesinde iyice düştü ama ben hala çevreye katkısından dolayı destekliyorum.

çok ikna edici konuşuyorum bende lpg üretimine mi geçsem :D