Lpg ile İlgili Sorular ve Sorunlar

35caldion

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba Arkadaşlar sorunum şu
Lovato marka lpg var ,araç biraz gittikten sonra normal olarak lpg ye geçiyor bu doğal..Ama bir kaç kilometre sonra tekrar benzine geçiyor durup durduk yere bunun sebebi nedir?
Bilen varsa cevap vermesini rica ediyorum.

alperx20xev

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bi bilgisayara bağlattır çıkar sorun bendede ona benzer birşey oluyordu ara ara RPM rölesi yanmış ondan çıktı oyle birşey olabilir

karabek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
suzuki swift 1.3 glx 2000 model ba araca sıralı sıstem lpg olur mu

sempatikh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Slm ben de 2000 model astra cd var yeni atiker marka lpg taktırdım.Lpg tankı 40 litrelik.Bir depo ile uzun yolda 315 kilometre gidiyor servise götürdük her şey normal dediler.Ama bende megane 1 vardı onunda lpg tankı 40 litrelik idi.Ama megane uzun yolda 425 kilometre yol gidiyordu bu normal mi_?Lütfen yardım edin şu konuya bir açıklık getirin...Şimdiden teşekkür ederim herkese.

mertkaan01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2000 model astra g arıza lambası yokuş çıkarken yanıyor ve sonra sönüyor bu sürede devir hafif düşüyor sonra toparlanıyor

baro

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
LÜTFEN YARDIM !!!! vectra b 2.5 cdx landırenzo takılı birbuçuk yıldır antalya da hiçbir sorun yaşamadım.hatay a taşındım fazla yakıttan dolayı ayara gittim ancak ayar yaparken adam tam bozdu şu anda daha önce hiç yaşamadığım bir sorun oluştu ve çözemiyoruz.3500 devirden sonra araç benzine geçiyor ne yaptıysak olmadı ACİL YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM LÜTFEN