Led Xenon ve Plaka Beyaz Led Uygulaması

we[AGRA]

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cvp: Led Xenon ve Plaka Beyaz Led Uygulaması

HasanM' Alıntı:
Güzel olmuş iyi günlerde kullanın. Aydınlatma iyi olmuş ama geniş açılı bir aydınlatması var. Bu da öndeki yada karşıdaki araçları rahatsız edecektir. Akşam çekilmiş fotoda karşı binanın tamamı aydınlanmış neredeyse. Ama uzunlar için iyi bir seçim olabilir. Bu ledler fazla ısındığı için soğutucuları var arkasında. Bu soğutuculardan dolayı farın arka kapağı değişmesi lazım. Sizde nasıl bir işlem yapıldı? Farın arka kapak kısmının resmini de koyabilir misiniz?
Net bilgim yok şöyle bir fotoğraf çektim şimdi fiķir verir mi?
MkM672.jpg

HasanM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.urvakoyu.com

we[AGRA]' Alıntı:
HasanM' Alıntı:
Güzel olmuş iyi günlerde kullanın. Aydınlatma iyi olmuş ama geniş açılı bir aydınlatması var. Bu da öndeki yada karşıdaki araçları rahatsız edecektir. Akşam çekilmiş fotoda karşı binanın tamamı aydınlanmış neredeyse. Ama uzunlar için iyi bir seçim olabilir. Bu ledler fazla ısındığı için soğutucuları var arkasında. Bu soğutuculardan dolayı farın arka kapağı değişmesi lazım. Sizde nasıl bir işlem yapıldı? Farın arka kapak kısmının resmini de koyabilir misiniz?
Net bilgim yok şöyle bir fotoğraf çektim şimdi fiķir verir mi?
MkM672.jpg

Teşekkür ederim ilginizden dolayı. Sizin soğutucu fanlı olmadığı için kapak hiç kullanılmamış. Zaten kapak olursa da soğuma işlemi olmayacağından farın kapağının takılmaması gerekiyor.

we[AGRA]

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Mercek uygulaması için araştırmaya başladım, söylediğiniz gibi aydınlatma çok dağınık mercekle odaklanması lazım. Astarı yüzünü geçmez umarım.

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

we[AGRA]' Alıntı:
BÜLENT.' Alıntı:
500 tl sadece tek led ampulmu..?

Ampul taktırmadım ben resmini verdiğim Led Xenon Kiti taktırdım onun fiyatı da 450'den 400'e düştü.
Plaka ledleri arıza giderici kit ve işçilik toplam 500 TL tuttu.
Xenon farkli led farkli seyler. 
Led xenon kit diye birsey yok. Aldiginiz urun klasik yeni nesil led ampul. 
Fiyat biraz pahali gibi photon led ler 250 tl civari hemde en kalitelilerden biri.  
Gule gule kullanin

we[AGRA]

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

BÜLENT.' Alıntı:
we[AGRA]' Alıntı:
Ampul taktırmadım ben resmini verdiğim Led Xenon Kiti taktırdım onun fiyatı da 450'den 400'e düştü.
Plaka ledleri arıza giderici kit ve işçilik toplam 500 TL tuttu.
Fiyat biraz pahali gibi photon led ler 250 tl civari hemde en kalitelilerden biri.  
Gule gule kullanin
Olabilir ben satıcının yalancısıyım, alınan sonuç aynı ama ismini yanlış biliyor olabilirim.

Internet fiyatlarını araştırdım genelde 400 TL çoğu yerde, Shield köklü bir Xenon markasıdır bu arada.

Resimdeki ürünün H7 6000k olanını taktırdım ben.

B8BMnv.jpg

efsunkar3356

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ürün çok hoşuma gitti. aliexpress de buldum 42 dolar dı. yorumlar oldukça iyiydi

Yeni 80 W/SET 6000 K Beyaz CR XHP50 Cips Araba LED Far Ampul Kiti 40 W 4800LM H1 H3 H4 H7 H8 H11 H13 9005 HB3 9006 HB4 9004 9007
http://s.aliexpress.com/3QRRnQzY
(from AliExpress Android)

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

we[AGRA]' Alıntı:
BÜLENT.' Alıntı:
Gule gule kullanin
Olabilir ben satıcının yalancısıyım, alınan sonuç aynı ama ismini yanlış biliyor olabilirim.

Internet fiyatlarını araştırdım genelde 400 TL çoğu yerde, Shield köklü bir Xenon markasıdır bu arada.

Resimdeki ürünün H7 6000k olanını taktırdım ben.

B8BMnv.jpg
far led leri değiştirince arıza lambası yandımı. yoksa içinde gelen sistem yetiyormu.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

we[AGRA]

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arıza lambası yanmadı hiç.

we[AGRA]

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Mercek arayışı içine girdim bir ustayla görüştüm İzmir'de,  400 TL dedi ve perdeleme sistemiyle BiXenon özelliğine de sahip olabiliyormuşuz.

Diğer yandan Astra J'nin farı biraz sıkıntılı keserek yapıyorum su almayacağına veya buhar yapmayacağına garanti veremem dedi.

Canım sıkıldı biraz araştırıyorum bakalım çözüm bulurum inşallah.

metinmb407

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

we[AGRA]' Alıntı:
Mercek arayışı içine girdim bir ustayla görüştüm İzmir'de,  400 TL dedi ve perdeleme sistemiyle BiXenon özelliğine de sahip olabiliyormuşuz.

Diğer yandan Astra J'nin farı biraz sıkıntılı keserek yapıyorum su almayacağına veya buhar yapmayacağına garanti veremem dedi.

Canım sıkıldı biraz araştırıyorum bakalım çözüm bulurum inşallah.

Hevesinizi kacirmak icin soylemiyorum ama Astra gibi zor acilan hatta acilmayan bir fara 400 e yapilan montajdan birsey beklemeyin. Astraya orijinal malzeme ile 400 e montaj yapilmaz. Yapanda Cin isi mercek kullanir bu fiyata ve bu mercekte erken kararir. Daha once boyle bir far elime gecti. Yeni olmasina karsin mercek reflektorunde yanma vardi. Bu mercek 2 yillik bile degil.

fd0c518b074e8830e075ed67a28a6803.jpg

Ancak yine daha once kendi yaptigim bir Bora farinda far sahibi 4 yil sonra fari satmak uzere sokmustu fakat fari dusurunce far tasi cikmisti. Onarim icin far tekrar bana geldi. Kontrol ettigimde mercek kararmayi birakin is bile yoktu.

Demem o ki paraya biraz daha kiyip sorun yasamamak adina daha iyi ustalarla gorusmenizi tavsiye ederim.