Lastiklerin Nitrojenle Şişirilmesi

Sipiralli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Lastiklerin Nitrojenle Şişirilmesi

Sn bahadırusta
Arada herhangi bir fark görebildiniz mi?

bahadirusta

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

açıkçası frenleme ve yol tutuşla ilgili bir fark göremedim ama aracım eskisine nazaran biraz daha atak geliyor bana bir tek o fark var..

Sipiralli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bahadirusta link' Alıntı:
açıkçası frenleme ve yol tutuşla ilgili bir fark göremedim ama aracım eskisine nazaran biraz daha atak geliyor bana bir tek o fark var..
Teşekkürler. okkk

erdem2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

drwaverunner link' Alıntı:
Gözlemlerinizi bekliyoruz Sn. Erdem.

bende fren ve yol tutuşta herhangi bir fark görmedim şuana kadar. ama daha atak geliyor bana da.  benimle beraber arkadaşım da vectrasına bastırdı. haftasonu yola gitmişti yakıt olarak %5 oranında daha az yaktığını söyledi

bahadirusta

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bana bir bilgi verirseniz sevinirim ben daha yeni nitro bastırdım 30 tlye ama rot balans ayarını ısrarla yapmadılar 120mi ne istediler yapmıyan serviste ataköy bunuda açıkça belirtelim..

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hacker407 link' Alıntı:
Merhaba arkadaşlar rot balans ayarı ve lastiklere nitrojen basımında kampanya varmış toplam 35 tl reklam olmaması için link ve isim vermiyorum. İlgilenen arkadaşlara özel mesaj ile bilgi verebilirim.

İstanbul için geçerli sanırım bu. Fiyat gayet makul ve güzel. Istanbulda olsam ben yaptırırdım.
Lastiklere Nitrojen gerekiyor kesinlikle, yanında rot balans olması da güzel olmuş bu fiyata..teşekkürler paylaşım için..

fatih407

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

HaKaN link' Alıntı:
İstanbul için geçerli sanırım bu. Fiyat gayet makul ve güzel. Istanbulda olsam ben yaptırırdım.
Lastiklere Nitrojen gerekiyor kesinlikle, yanında rot balans olması da güzel olmuş bu fiyata..teşekkürler paylaşım için..

Sanırım reklam olmaz  :D link olarak ekledim kampanya tüm türkiye için geçerli katılan bayi listeside sitede var. Ben satın aldım Birlas 4. Levent'de uygulatmayı düşünüyorum.

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hacker407 link' Alıntı:
[quote author=HaKaN link=topic=1195.msg25076#msg25076 date=1302537463]

Sanırım reklam olmaz  :D link olarak ekledim kampanya tüm türkiye için geçerli katılan bayi listeside sitede var. Ben satın aldım Birlas 4. Levent'de uygulatmayı düşünüyorum.
[/quote]

Türkiye geneli bir uygulama olduğu için reklam olması açısınan bir sorun teşkil etmemektedir. :)

erdem2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bana bir bilgi verirseniz sevinirim ben daha yeni nitro bastırdım 30 tlye ama rot balans ayarını ısrarla yapmadılar 120mi ne istediler yapmıyan serviste ataköy bunuda açıkça belirtelim..

nitrojen basıldığında rot balans ayarı yaptırmaya gerek yok. zaten yaptırmadığınız iyi olmuş 120 tl ye dışarda 6 defa rot balans ayarı yaptırılır