Lastikler

Gökhan_55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Lastikler

arkadaşlar lastik konusunda iki lastiğide denemiş biri olarak goodyeardan inanılmaz memnunum....

bristone turanza kullandığım en dandik lastikti, lastiklerim eskiyince ucuz bulsam dahi taktıremayacağım bir ürün...
goodyear hem sesssiz hemde yol tutuşu çok başarılı geldi bana... yumuşaklıkta cabası

Djfree

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Gökhan_55 link' Alıntı:
arkadaşlar lastik konusunda iki lastiğide denemiş biri olarak goodyeardan inanılmaz memnunum....

bristone turanza kullandığım en dandik lastikti, lastiklerim eskiyince ucuz bulsam dahi taktıremayacağım bir ürün...
goodyear hem sesssiz hemde yol tutuşu çok başarılı geldi bana... yumuşaklıkta cabası
bende arabada turanza çıktı diye sevinmiştim :(

Gökhan_55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Djfree link' Alıntı:
[quote author=Gökhan_55 link=topic=940.msg25418#msg25418 date=1302633345]

bende arabada turanza çıktı diye sevinmiştim :(
[/quote]

malesefki bende ilk gördüğümde kullanmadığımda sevinmiştim bristıone kötü mü olur diye düşünmüştüm ama  bildiğiniz rezalet bi lastik çıktı... kuru havada bile yol tutuşu çok zayıf... bristone turanzalı astra ile girdiğim kuru havadaki virajla goodyearla hiç düşünmeden giriyorum ve en ufak bi bırakma yok şimdilik...

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bende de var turanza pek beğenmedim varsa yoksa continental. kar lastiği olarak da ya michelin yada dunlop

static

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net

dood year çok memnunuum okkk

mustea1515

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
motomodtr.forumcommunity.net

Ben birşey sormak istiyorum dostlar bulunduğum yerde yalnızca MICHELIN lastik satan yer var demem o ki MICHELIN hakkında en ufak bi görüş yok tavsiye edermisiniz bu markayı iyimidir kötümüdür eğer iyiyse hangi modeli alınır yardımcı olurmusunuz ?

KALIN SAĞLICAKLA :d

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kar lastiği güzeldir. diğerlerini bilmiyorum

türk_187

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.umithc.blogspot.com

mischelin'den hiç söz edilmedi....?

dinojasie

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arkadaşlar bende yanakta balon yapma olayına deginecegim. malum arabalarımızda 215/50/17 lastikler var. aldıgımda hankook vardı. daha 6 aylık iken yanaktan golf topu büyüklügünde şişlik farkettim. bu sekilde astra h kasa arkadaşımın başına da gelmiş. lastikcinin dedigi ya kaldırıma vurdunuz ya da sert şekilde cukura girdiniz seklindeydi. 50 yanaklarda genel bi sorunmuş. malum öndeki iki lastigi de goodyear ile degiştirdim. şimdilik bi sıkıntı yok . ama 400 den 800 lira cuk oturdu içime. balon yapmaya direncli bir lastik varmı . bilgisi olanlar paylaşırsa sevinirim

S

screem

Bilgi Girilmemiş

turanza magduru olarak hiç begenmedim yol tutuş sıfır frenleme anında kızak tamamen ofsayt bi lastik ama lastik tavsiyesi olarak..toyo bulabilirsen avon lastik tavsiye edebilirim kışlık olarak ise michelin veya gt radial diye bir lastik var bu kış ankara felç olduğunda inan 1.3 estronik astra ile yolda kalmadım hayretler içinde kaldım..daha bugün kendi aracıma şimdiden arıyorum gt radial marka kışlık...