Lastik Tavsiyesi..

fb1907

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.misafir.net
cevaplarınız için teşekkür ederim şöyle ifade edeyim lastikten beklentimi kuvvetli yok tutuşu, fren mesafesi ve içeriye en az ses alacak lastik bu sebepden dolayı bana herkes michelin dedi diye bu lastik markasını almak istiyorum. Michelininde 2 tane seçenegi olduğu için hangisi seçeceğime kara veremedim.

browerdi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Energy mi Pilotmu dersen pilot daha iyi bir lastik Adac vs test sonuçlarına bakarsan görürsün kendim Energy Saver kullanıyorum...Ayrıca Pilot daha pahallıdır..
Marshall falan aman sakın diyeyim ..Eğer konu ucuz lastikse daha iyi seçenekler var..

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
cevaplarınız için teşekkür ederim şöyle ifade edeyim lastikten beklentimi kuvvetli yok tutuşu, fren mesafesi ve içeriye en az ses alacak lastik bu sebepden dolayı bana herkes michelin dedi diye bu lastik markasını almak istiyorum. Michelininde 2 tane seçenegi olduğu için hangisi seçeceğime kara veremedim.
ınternette araştırdım ve mantıgıma yatan primacy hp hem yol tutuş kısa fren mesafesı yolda lastık sesı daha az ıcerıye vermemesı sonucta mıshelın başka söze gerek yok :D
ınternette tanesıne fıyat olarak 205 55 16 baktım 350 cıvarı bı rakam yakın :D

fb1907

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.misafir.net
bir şey aklıma takıldı şimdi diyelim ben bu lastiği alacağım

Michelin PRIMACYHP - 205/55/16 91W

sonundaki w işareti ne demek oluyor bazılarında h bazıların w bazılarında v bu harfe göre fiyatı artıyor yada azalıyor harflerin nedemek olduğunu bilen varmı?

fb1907

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.misafir.net
Evet dediğin gibiymiş v 210 h 240 w 270 bana v yeter anladığım kadarı ile v veya h harfi olanı almam gerek

mertkaan01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Impetus revo kullaniyorum memnunum.sessiz yol tutuş iyi.avrupada mercedes bile lassa çikariyor isim yapmiş lastik

mlh.94

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi yeni bulduğum bi lastik markasını öneriyim sana nokian ben henüz test etmedim ama kullananlar çokk memnun http://www.guvenlastik.net/altsayfa.aspx?bolum=arama hem yol tutş hem sessizlik konusunda çok başarılı bir lastik kimse kötü yorum yapmamış bu lastik hakkında bence bi incele avrupa da çok tercih edilen bir marka michelin bridgestone gibi markalardan daha iyi olduğunu okudum incelemekte yarar var