Lastik tavsiyesi

ozann

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bir şey sormak istiyorum. Şimdi 4 lastiği bir den değiştirmek oldukça sıkıntılı. Ön lastikleri değiştirsem daha sonra önleri arkaya atıp öne tekrar iki yeni lastik alsam nasıl olur?
Ben eski aracima 1 yil arayla oyle yaptim sorun olmadi ama kisin 4 adet kis lastigim vardi. One michelin aldim o yaz 1 sakarya-foca gidip geldim bi de sehir ici kullandim gelecek yaza dogru kisliklari cikarinca arkayi da michelin ile degistirdim.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

akifguzen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Az önce gittim stepne ye baktım. Stepnenin farklı marka olduğunu biliyordum ama ne olduğunu hatırlamıyordum. Goodyear excellence miş stepne. Dedim iki iki değiştirir stepne dahil hepsini bir takım yaparım ama goodyear oldukça tuzlu. Fiyatı 370 TL.

Goodyear yakıt verimi E, Islak zemin kavrama B, ses ise 67dB ve fiyatı 370TL.

Michelin yakıt verimi C, Islak zemin kavrama A, ses ise 70 dB ve fiyatı 295TL.

Arada 75 TL oynuyor. Yakıt verimi olarakta arada ciddi fark var.

ozann

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Az önce gittim stepne ye baktım. Stepnenin farklı marka olduğunu biliyordum ama ne olduğunu hatırlamıyordum. Goodyear excellence miş stepne. Dedim iki iki değiştirir stepne dahil hepsini bir takım yaparım ama goodyear oldukça tuzlu. Fiyatı 370 TL.

Goodyear yakıt verimi E, Islak zemin kavrama B, ses ise 67dB ve fiyatı 370TL.

Michelin yakıt verimi C, Islak zemin kavrama A, ses ise 70 dB ve fiyatı 295TL.

Arada 75 TL oynuyor. Yakıt verimi olarakta arada ciddi fark var.
Ben olsam michelin alirim. Ama bulundugunuz yerde yollar bozuksa omru cabuk dolabilir

06Berkay

Yönetici
Başkan
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Michelin ama hangi modeli? Genelde Michelin iyidir. Alpin A4 kullanıyorum memnunum..

Opel Astra Classic III...

akifguzen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben olsam michelin alirim. Ama bulundugunuz yerde yollar bozuksa omru cabuk dolabilir

Bakalım bende michelin düşünüyorum. İstanbul da dağa bayıra mıcırlı yola pek girdiğim yok. O yüzden sıkıntı olmaz sanırım.

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 18:12 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 18:09 ----------

Michelin ama hangi modeli? Genelde Michelin iyidir. Alpin A4 kullanıyorum memnunum..

Michelin Energy Saver+ GRNX 195/55R16 87H

Alpin serisi bildiğim kadarı ile kışlık. Kışlık lastik almayı düşünmüyorum.

06Berkay

Yönetici
Başkan
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Evet kışlık kullaniyorum. Yazliklari Continental kullaniyorum. Michelin daha iyidir diye dusunuyorum. Arada 75 TL fark varsa kesinlikle Michelin derim.

ewren2481

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende degistiricem lastikleri suan kislik lastiklerim var markada bende kararsizim ama uygun fiyatli olmasi gerekecek kumho yu bende arastiriyorum kararsiz kaldim

doktor33

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
michelin 215/50/17 95v var bende kış lastigi olarak bunun aynısının yaz lastigi alsam yakıt tasarrufu acısından nasıl olur acaba...

cilek26

Kayıtlı Kullanıcı
21-Diyarbakır
Siteyi ziyaret et
kesinlikle tavsiye ediyorum continental conti premium contact 5 süper kendim kullanıyorum kaldırımada park ediyorum 10 numara maşallah ses seviyesi oldukça düşük yolda çok güzel tavsiye ederim tasarrufuda iyi