lastik seçimi

PARADOSK3327

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
4 adet lastik almayı düşünüyorum ama işin içinden çıkamadım, yakıt tasarufu, yol tutuşu , hız , yük endeksi, içeriye ses az vermesi, dört mevsim mi olsun yazlık mı olsun, fiyatı vs vs bir sürü olay var opal astra G 2000 hatchback

_KILIÇ_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İşin zor o zaman :)) ben goodrich aldım michelin yan sanayisi gibi birşeymiş. aynı lastiği o lacivert 307miede almıştım onda daha cok memnundum. TAvsiye ederim fiyatı hakkında bilgim yok ama.

PARADOSK3327

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hımm teşekküler abi bakalım kısmetimize ne çıkacak, Batum da ucuz mu acaba :) gitsek gezsek birde tavan bagajı alsak yakıt bedavaya çıkar mı acaba :)

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Maalesef her şey 4/4 lük olmuyor. Yumuşak hamurlu lastikler asfalt kullanımına uygun, bir çok artıları olan, daha pahalı, daha nazik yani kötü yol koşullarına fazla dayanmazlar, sert hamurlu lastikler ise daha ucuz, daha sert, özellikle kötü yol koşulları için dayanıklı olurlar.

PARADOSK3327

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi önerin için teşekkürler yanlız çok kibar hep burada olan bir abisin yakın olsak bir çayını içerdim

06Berkay

Yönetici
Başkan
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Tavsiyem kesinlikle Continental olur.. Astra Classic III aracıma adetini 210 liradan SportContact serisinden aldım.. Çok memnunum..