lastik hava sensoru ikaz isigi?

kozlulum671

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bayburtta yasiyorum. Baya soguktu gece-17 civari.sabah ise giderken ekranda lastik hava basincini kontrol edin yazisi ve gostergedebunu belirten unlem seklinde ikaz lambasi yandi.aksam lastikciye hava kontrolu icin gidince hepsi dedi.yine bu yil astra sedan j alan arkadaş geldi.ayni sorun ondada var.sebebisoguk dicem ama sacma geldi.acaba nedir?

se-r-da-r

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: lastik hava sensoru ikaz isigi?

selamlar.tam da ben açacaktım başlığı siz benden önce davranmışsınız.aynı şey bugün benim de başıma geldi.sabah derece -2 yi gösteriyordu.aynı uyarı benim ekranda da belirdi.önce opet'e gittim 32'ye ayarladım olmadı,ardından bp'ye gittim 34 yaptım yine olmadı son olarak shell'e gittim 36 yaptım sonuç aynı.tam servise gidecektim yol bilgisayarındaki ekranı kurcalamak geldi aklıma.Hafif-Eko-Max seçeneklerinden ''Hafif''olanı seçtim ve uyarı kalktı.Merak etmeyin sebep tamamen havanın soğumasıdır.Bugün tesadüf eseri Golf'ü olan arkadaşa anlattım durumu o da aynı şeyin kendi aracında yaşandığını belirtti.sıkıntı yapacak bir durum değilmiş...

kozlulum671

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: lastik hava sensoru ikaz isigi?

Eyvallah hocam.bende simdi lastikciden geliyorum. Bende hallettim.eleman 34e ayarladim abi tamam dedi ve oldu.keyifli surusler:)