Kumaş mı Kauçuk mu?

Kumaş mı Kauçuk mu?

• Kullanılan toplam oy
    40

arif06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hassas burnu olanlar en iddialı kauçuk paspasların bile kokusunu alabiliyor, garanti edebilirim :)

Alper Bey doğrusunu söylemek gerekirse geçen yıl 150 TL' ye aldığım GM kauçuk paspaslar ilk 3-4 gün hafif koku yaptı ama inanın sonra kesinlikle koku olmadı. Tek eksiği biraz ağır olması.

arif06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kaucuk paspas bana göre hoş gözükmüyor,kumaş paspaslar daha modern ve güzel gözüküyor araçta.Sonradan alınan paspaslar evet cabuk deforme oluyor.1 senede 2.paspasım fakat orjinaller baya dayanıklı,2004 astra H da orjinal halı paspas var masallah hiç bi deforme yok,benim aldıklarm kendnden geçiyo :D ayrıca yıkamacılara su tutun derseniz yıkıyolar,tazitli su ile güzelde yıkanıyor :)

Selçuk Hocam halı paspası yıkatınca araç yıkaması bitse bile daha kurumadığı için içine ıslak ıslak koyuyorlar sonrada bildiğimiz o koku oluşuyor. Yıkamacıya anlat anlatabilirsen. Bu tabiki benim başıma gelen :)

selo06

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
zaten yazın yıkatmak gerek,yaz gelmedi fakat daha dün yıkattım hemen kurudu,koku sorunun hiç olmadı cok sükür :)

corsa cdti

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ilk işim arabadaki velur paspasları atmaktır.
bu yıl i30 ve corsa d olmak üzere 2 tane sıfır araç aldım ikisininde orjinal velur paspaslarını ayak basmadan alıp kauçuk paspas koydum.

selo06

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hocam bana kargola yazık günah atılır mı :D

Mst

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kauçuk paspassız araca bu zamana kadar hiç binmedim. :) Şu anda araca uyumlu olan alman malı paspaslardan kullanıyorum, çok memnunum.

yigit1994

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Alper Bey doğrusunu söylemek gerekirse geçen yıl 150 TL' ye aldığım GM kauçuk paspaslar ilk 3-4 gün hafif koku yaptı ama inanın sonra kesinlikle koku olmadı. Tek eksiği biraz ağır olması.

gm nerde var hemen alyım hiç bulamadım ben :D:D

corsa cdti

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gm nerde var hemen alyım hiç bulamadım ben :D:D

servislerde var, ön ikisi ayrı arka ikisi ayrı satılıyor.
toplam 150 lira civarında ama hayatımda bu kadar kaliteli paspas görmedim.
ağırlığından zor kaldırıyorsun, araç tabanındaki çıkıntılara oturan delikleri var kayma yapmıyor.
sadece arka ortada şaft üstü parçası yok.
oraya da bir şey uydurdun mu tamam.