Küçük dolandırıcı !

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence bi ders vermelisin bi şekilde ama bu dayak değil ters tepebilir babasına şikayet etsen belki babasından öğrenmiştir bu işleri pek oralı olmayabilir en iyisi bi karakola fln bildirmek ama onlarda nekadar ilgilenir orası bi soru işareti..

MERKEZ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dolandırıcılık affedilir cinsten değil o yüzden uğraşmalı ama uğraşıcak zaman ve güç sıkıntı.

bedirhan808

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hocam ilk başta bu alışveriş yanlış neyse ben senin yerinde olsam haddini bildirirm çakalın

vectra delisi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence abi bi güzel uyar yada polise havale et sonuçta o 50 ytl deil 50 kuruşta olsa o parayı sokaktan bulmadın sen boşversen bi başkası boşverse iyice yüzsüzlüğü ele alır bugün senin paranı dolandırdı yarında bi başkasının parasını dolandırır.

eguzen

Kayıtlı Kullanıcı
10-Balıkesir
Siteyi ziyaret et
ufaklığı pataklamanız sizin başınızı belaya sokmaktan başka bir işe yaramaz bence
karakol, savcılık vs. şikayet etseniz bu konu ile ilgili olarak onlarında çok fazla yapacağı birşey olmayacağını düşünüyorum en iyisi ailesi ile konuşmak yada okulundaki bir öğretmeni ile konuşmak

AvO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şimdi bazı abılerım arkadaslarım git dersini ver patakla felan demiş. liseli kardeşlerim oyle bir duruma gelmiş ki bırakın 50 100 tl dolandırıcılık yapmayı neredeyse %80 i ceplerinde çakı bıçak vs. ile dolasır olmus. ne sövmek ne dovmek ne nasihat artık onları hiç bir şekilde düzeltecegini sanmıyorum.Benimde bir kardeşim var lisede okuyan. inanın ne olaylar goruyorum lise çevrelerinde. siz siz olan bence uzak durun 50 100 onemlı degıl, belki sizin için gidip pataklamak dovmek de sorun degil ama o kadar küçük şeylerden o kadar büyük olaylar meydana gelıyorki bırakın belasını gene kendı gibilerinden bulsun. yazık o gencecık kardeslerime belli bi yaştan sonra dönüp arkalarına baktıklarında cok uzulecekler

vectra delisi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tabikide dayak bi işe yaramıcak ben kendimde lise öğrencisiyim ve neredeyse her lisede mafyamsı tipler görmek mümkün bence bu işi en iyi polise bırakmalı onlar halletmeli.

yakuzz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mahkeme en az 2 sene sürer.. artı kazanacağında şüpheli.. kaybetme ihtimalinde var çünkü ispatı çok zor olan bir olay.. yani 50liralık mal için, binlerce lira harcaman muhtemel.

bimmer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Allah ından bul de geç git. 50tl için uğraşılacak dert değil...

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
babasına söyle