Küçük dolandırıcı !

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet arkadaşlar daha yeni başıma gelmiş birşeyi sizinle paylaşmak istiyorum.bozuk olan telefonum için parça ararken nette bir ilan gördüm yine bozuk bir telefon ancak parçaları benim telefona yarıyabilir diye alıyim dedim.ilan sahibiyle görüştüm sadece usbsi bozuk olduğunu geri kalan herşeyin çalıştığını söyledi.bende parçaları uymasa bile en kötü usbisini yaptırır onu kullanırım diyerek tamam dedim ve aldım telefonu.tabiki alırken şarjı yok usbden şarj edemediğim için dedi bende iyice tembihledim bak dedim bişey olursa dediğin gibi çıkmazsa aynen iade ederim dedim tamam abi mal benim o yönden sorun olmaz filan dedi.neyse aldım telefonu.aynı gün eve geldim batarya taktım açılmadı aradım bu bozuk dedim yine aynı laf tamam abi mal benim sen ekrana bak olmazsa alırım dedi.servise bıraktım ertesi gün telefonu almaya gittim ekran uymamış.telefonda haşatmış çalışmaz dedi usta.aradım yine tamam abi alıyim o zaman dedi bende şimdi geri vericem dedim abi akşam geç gelicem işim war dedi bende 10 bile olsa olur dedim.tamam abi 9 da ara sen dedi saat 9 oldu telefonu kapalı.neyse dedim msj attım bugün cevap geldi abi düğün vardı antalyaya gittim 1 hafta yokum ankarada.1 gecede düğün oldu aniden gitti yalan! neyse biraz diş gösterdim abi almasaydın zorla vermedim ayaklarına yattı.bu bir küçük liseli dolandırıcı.adı samet buhar.keçiörende ikamet ediyor.orda lisede.telefonun bedeli 50 tl.şimdi ben ne yapayım ? bütün konuşmaların kayıtları var dolandırıcılıktan inat edip şikayet mi edeyim? emniyetten ev adres buldurup gerekeni mi yapayım ! bir akıl verin sağlıklı düşünemiyorum kötü bişey yapmak ta istemiyorum :mad: ve şunu iyi biliyorum bu yaşta abi diyip dolandırmaya çalışan adi bir insanı geleceğin hırsız kadrosuna kendi lisemizde yetiştiriyoruz.
Tezcan bence bosver moralını de bozma, ne demısler balık bastan kokar cocuk ne yapsın sıtem ona bunu emredıyor, buyuklerıne ozenıyor demek kı
ülkede yolsuzluk iddiası olmadan işleyen 1 tane uygulama görsem dişimi kıracağım, en fazla git kulağını çek polis falan karıştırma bence bırak o da çağa ayak uydursun ?! bak yerel seçimlerde bile sana bana hizmet pahasına kac kişi canından oldu hepimiz arifiz anladık herhalde !!! adamlar kendini feda etti millet için helal olsun ne millet sevgisiymiş bu :D neyse konuyu nereye getirdim ama getirtenler utansın o cocugun numarasını bana da ver ben de bir konusayım o beni anlar ağzım biraz bozuktur da

KaptaN55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.google-tc.com
Tezcan bence bosver moralını de bozma, ne demısler balık bastan kokar cocuk ne yapsın sıtem ona bunu emredıyor, buyuklerıne ozenıyor demek kı
ülkede yolsuzluk iddiası olmadan işleyen 1 tane uygulama görsem dişimi kıracağım, en fazla git kulağını çek polis falan karıştırma bence bırak o da çağa ayak uydursun ?! bak yerel seçimlerde bile sana bana hizmet pahasına kac kişi canından oldu hepimiz arifiz anladık herhalde !!! adamlar kendini feda etti millet için helal olsun ne millet sevgisiymiş bu :D neyse konuyu nereye getirdim ama getirtenler utansın o cocugun numarasını bana da ver ben de bir konusayım o beni anlar ağzım biraz bozuktur da

aah cengiz abim ahh zaten başımda çok dert vardı bir bu eksikti bu da oldu bunca sinir stres hepsini son bu olayda çıkartırsam eğer çok feci şeyler olcak :( bir yandan da hazmedemiyorum kimse parayı sokakta bulmuyor hadi bunu da geçtim gözümün içine baka baka nasıl cesaret edebiliyor ki?
liselerde mafyavari oluşumlar çok olduğu için birşey olmaz diye düşünüyor arkadaş ve onun gibiler.dövsem anlamaz...sövsem anlamaz...2 gece içerde kalsa anlamaz...annesi babasına söylesek gençlik onları zaten dinlemiyor...bende şaşırdım abi

O.A.G

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi çocuk yuzunemi söyledi bunları?
o zaman haddini aşmış..

KaptaN55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.google-tc.com
abi çocuk yuzunemi söyledi bunları?
o zaman haddini aşmış..

yüzüme karşı mal benim abi tamam abi sıkıyosa çıksında yüzüme söylesin bi gık desin :mad: zaten girmiştir o şimdi bi deliğe bulması zor değilde bulsam ne yapsam die düşünüyorum

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aah cengiz abim ahh zaten başımda çok dert vardı bir bu eksikti bu da oldu bunca sinir stres hepsini son bu olayda çıkartırsam eğer çok feci şeyler olcak :( bir yandan da hazmedemiyorum kimse parayı sokakta bulmuyor hadi bunu da geçtim gözümün içine baka baka nasıl cesaret edebiliyor ki?
liselerde mafyavari oluşumlar çok olduğu için birşey olmaz diye düşünüyor arkadaş ve onun gibiler.dövsem anlamaz...sövsem anlamaz...2 gece içerde kalsa anlamaz...annesi babasına söylesek gençlik onları zaten dinlemiyor...bende şaşırdım abi
kardeşim boşver başımın gözümün sadakası olsun de,sıkma canını ama bu da sana ders olsun bundan böyle de kimseye güvenme çünki artık ben herkesi kendim gibi bilirim zamanını aştık,geçtik ortalık çok vahim insan profillerile doldu hem de çok garip kimin ne olduğu belli değil

KaptaN55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.google-tc.com
kardeşim boşver başımın gözümün sadakası olsun de,sıkma canını ama bu da sana ders olsun bundan böyle de kimseye güvenme çünki artık ben herkesi kendim gibi bilirim zamanını aştık,geçtik ortalık çok vahim insan profillerile doldu hem de çok garip kimin ne olduğu belli değil

ülkem adına üzüldüm abi.giden para olsun da bizim insanlığımız gitmiş :(

O.A.G

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
boşver abi,sıkma canını,bunların sonu gelmez,bunların kanlarında var bi kere..
kafaya koymuslar,bunları paraya bogsan,yine gider hırsızlık yapar dolandırıcılık yapar..srfsz bunlar..

| | bK | |

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.burakkaya.net
ben asabi adamın elimden bi kaza çıkar vallahi çok sinirliyim zaten :/
yüzsüz utanmaz adi birde çıkmış 50tl ile mi dolandırıcı olcam diyor.hayatını karartmak istemiyorum çok genç :/

Abi böyle birşeyi yapanın hayatı kararmış zaten,daha ne kadar kararsın ki? Bence sen git bul o çocuğu,bir güzel döv sonra bırak git o ona çok iyi bir ders olur..

Kadahorlu61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bir öğretmen tavsiyesi. Bence yaptığı yanına kar kalmasın. alıp karşına efendi efendi konuşsan hiçbişey değişmeyecek. bi kulağından girip diğerinden çıkacak. böylelerinde pataklasan belki biraz faydalı olabilir. ama fazla bişey de değişmez bence. karar senin.

selcukakinci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şikayet heee:)))) valla koptum. burası Türkiye abiii. valla kimse yüzüne bile bakmaz desem yeri var. ne olaylar geçirdik. polis kale bile almıyor. giden 100 olsun, giden 200 olsun boşver diyor. sonuçlanmaz diyor. bişey olmaz diyor. en iyi yapabileceğin şey, çocuğu bulursun, sonra bir güzel uyarırsın. artık o bile sakat ya neyse, her yer, her şey başa bela. bence sen bir daha bu şekilde şeylere bulaşma, ders oldu de , bırak git.