Kronik bagaj kilit motoru problemi

sertcan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu sorun bir tek bende mi var acaba ??? takip ediyorumda forumda hiç kimseden bu sorunla ilgili hiçbir ses çıkmadığına göre demek ki bir tek bende var. ara sıra açılmamazlık yapmasının dışında bazen tırık tırık ediyor. 2.kez sipariş verildi ve servisten aradılar yarın sabah serviste yenisi ile değiştirilecek. umarım bir daha aynı şeyi yapmaz (bunaldım bu arada yok yazılım yüklet, yok kilit motoru arızalansın yok efendime söyliyim ön konsoldan cızırtı sesleri gelsin. neredeyse servisten çıkamaz hale geldim.:mad::mad::mad:) bu ne ya 0 araç al ondan sonra bir türlü sorunların bitmesin. ufak tefek şeyler biliyorum sonuçta sinekte küçüktür ama mide bulandırır, ne dersiniz ???

HAGI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
siz aynı mesajı daha öncede yazmıştınız yanlış hatırlamıyorsam ??

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Toyota forumuna bir girdim, yeni Corolla'ların problemi bitmiyor. Kokpitten gelen aşırı sesler, depo çalkantı sesi, otomatik cam vızırtısı, emniyet kemeri sesi, otomatik şanzıman arızaları..

Volkswagen forumuna bir girdim, Jettaların problemi bitmiyor. Yolbilgisayarı ve klima arızası, klimada soğutmama, müthiş yakıt, döşeme rezilliği..

Honda forumuna bir girdim, Civic'lerin problemi bitmiyor. Otomatik cam sesi, kapı titremesi, aşırı rüzgar sesi, aşırı savrulma, 125 hp hakkını verememe, otomatik şanzıman arızaları, daracık bir iç mekan..

Kısacası demek istediğim, Astra ile sorunlarınız olabilir. Astra'nın sınıfındaki rakiplerinde de problem çok.. Yani kronik sözü biraz saçma olmuş bencede.

G

Gökhan_55

Bilgi Girilmemiş
Toyota forumuna bir girdim, yeni Corolla'ların problemi bitmiyor. Kokpitten gelen aşırı sesler, depo çalkantı sesi, otomatik cam vızırtısı, emniyet kemeri sesi, otomatik şanzıman arızaları..

Volkswagen forumuna bir girdim, Jettaların problemi bitmiyor. Yolbilgisayarı ve klima arızası, klimada soğutmama, müthiş yakıt, döşeme rezilliği..

Honda forumuna bir girdim, Civic'lerin problemi bitmiyor. Otomatik cam sesi, kapı titremesi, aşırı rüzgar sesi, aşırı savrulma, 125 hp hakkını verememe, otomatik şanzıman arızaları, daracık bir iç mekan..

Kısacası demek istediğim, Astra ile sorunlarınız olabilir. Astra'nın sınıfındaki rakiplerinde de problem çok.. Yani kronik sözü biraz saçma olmuş bencede.

sonuna kdar katılıyorum... eline sağlık

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

burak abi aklımımı okudun :D bu arada vectrayı sattınmı profilinde sadece laguna yazıyodda :D

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arabayı babam aldı elimden. Onada bulaştı benim Vectra B hastalığı. Bir süre kullansın bakalımda yakıtıyla başa çıkabiliyormu:) Laguna'da Vectrayı hiç aratmıyor zaten. Aynı ayarda..

sertcan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kronik in anlamını bilen var mı bu arada ??? (uzun süredir çözüm getirilememiş,süreğen anlamına geliyor yani neymiş; sürekli bu olayla uğraşıyorum, yenisi takılıyor yine bozuk çıkıyor anlamında umarım anlayabilmişsinizdir ???) yok saçma olmuş, bir tek sende varsa nasıl kronik oluyor ??? çok ilginç yorumlar tebrik ediyorum. ben başıma geleni anlatıyorum ne kadar canımın sıkkın olduğundan bahsediyorum. ya arkadaşlar böyle suçlayıcı ve anlamsız yorumlar yapmayın lütfen. amaç bilgi ve başımızdan geçenleri paylaşmak değil mi sonuç olarak, bana ne hondasından, jettasından.kısacası bişeyler yazmış olmak için yazmayalım diyorum.

Son düzenleme:

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben orda sadece örnek vermiştim. Yani tabiki haklısınız, bir ton para veripte aldığımız araçlarımızı kötüleyemeyiz, kötülemiyoruzda. Demek istediğimiz bu gibi sorunları sadece siz yaşamıyorsunuz. Astra'm sorunlu diye satıp başka araba alıpta pişman olanlarıda çok gördüm. Birşeyler yazmak için yazılmış lafına çok güldüm, aslında size yardım etmek istemiştim, siz konunun başında:"Bu sorunları demekki sadece ben yaşıyorum." demiştiniz. Bende içinizi bir nebze rahatlatmak amacıyla, başka markaların araçlarındada bu gibi problemlerin çok olduğunu söyledim. İçinizden belki: "Nereden Astra aldım" demişsinizdir, çokta haklısınız..

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kronık sözcüğü evet uzun süre çozüm getirilemeyen ve birden fazla arabada olan problemlerdir.bir arabada olan problem kronık değildir.