krank devir sensörü arızası-mutlaka okuyun birgün ihtiyaç olur

mehmetzer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slmlar öncelikle hayırlı geceler..bende 2003 vectra c 2.0 DTI araç var yaklaşık iki aydır bir sorunla karşılaştım sorunu şöyle anlatayım: aracı sabah çalıştıryorum geç çalışıyor ve yaklaşık 5-10 km gittikten sonra arıza lambası yanıyo ve stop ediyordu tekrar çalıştırdığımda yüksek sesli vuruntulu bir çalışma oluyordu aracı hangi servise hangi ustaya götürdüysem pompa ve enjektörde arıza var dediler hatta çıkma pompa aramaya başladım 5000 TL ye kadar masraf çıkaran da oldu ben araştırmaya karar verdim bu siteden araştırdım benim başıma gelen olayın benzeri bir arkadaşında başına gelmiş ona da bana söylenenin aynısı söylenmiş oda inanmamış sonunda sorunun krank devir sensöründen kaynaklandığını bulmuş bende şansımı deneyim dedim opelparçacım dan krank devir sensörü siparişi verdim ve bugün araca taktırdım 90 TL ye hallettim maşallah araç silah gibi oldu yardımları olan tüm arkadaşlara sonsuz teşekkürler artık bu siteden ayrılmayacağım:):dil:

butterfly_effect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Konu başlığını içerik hakkında fikir verecek şekilde "krank devir sensörü arızası" vs. tarzında açmış olsaydınız yazdıklarınız zaman geçtikçe forumun arşivinde kaybolmaktan kurtulurdu ;)

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
başlık güncellendi

konyahooligans

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gemiş olsun 90 tl nerde 5 000 tl nerde. beş bini harcayıpta sorunun düzelmediğini düşünsene :) ne kadar zor bi durum

mehmetzer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sonsuz teşekkürler bu siteyi kuran kişi ve kişilere de sonsuz teşekkürler

senator 2.5

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sanırım siz yan sanayi krank devir sensörü alıp taktırmışsınız. çünkü yetkili servis haricinde orjinal gm krank devir sensörü bulunmaz ve 90 tl'ye de alamazsınız. bu yan sanayi krank devir sensöründen dolayı her an arıza tekrar edebilir. aklınızda bulunsun, tek çare yetkili servisten gm orjinal sensör alıp tıktırmak.

koordinaat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
senator un dedigi gibi krank devir sensörü çıkma mı sıfır mı aynı sorun bendede var çünkü :)

-- şimdi birim fiyatlara baktım o kadar pahalı bişey degilmiş 90 normal ;)
peki aracın motor sesi yüksekmiydi gaz verdigin zaman bagırıyormuydu sorun yaşanırken ve sonrası düzelme oldumu dostum ?

Son düzenleme:

mehmetzer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynen koordinatör dostumm araç boştayken ses yok fakat gaz verdiğinde şakırtılı yüksek ses geliyor

senhul

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ustam bende de 99 model vectra b var,devrinde çalışmasında hiç bir sorun yok,15-20 km den sonra motor arıza lambası yanıyor,usta bilgisayarla baktığında krank devri sensörü arızası dedi,amma forumdakii arkadaşların sorunlarıyla karşılaşmadım,yinede krank devri sensöründe sorunmu vardır?araba tık diye çalışıyor,gidişatında da sorun yok.saygılar