Kaza yapan 2 aracın hasarlarını karşılaştıralım

icemaker

Kayıtlı Kullanıcı
48-Muğla
Siteyi ziyaret et
Honda çürük otomobil yapmaz, bu kaza sonucuna bakmak adil değil birinin motor tarafı diğerinin bagajı o yüzden kriter olamaz

Evo1912

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kısacası ben konuyu şöyle özetleyim.. Hondan varsa arka kısmı kolluyacaksın :)

EnjoY34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçen honda ya araç bakmaya gittiğimde motor kısmında ve arka taraftaki boşlukları satış temsilcisine sordum niye böyle diye. temsilci bana hondanın en büyük özelliğide bu dedi o kısımları hondanın boş bırakması dedi :) boş bıraktıkları için herhangi bir darbede büyük hasar görüyorlar

zg345

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçen honda ya araç bakmaya gittiğimde motor kısmında ve arka taraftaki boşlukları satış temsilcisine sordum niye böyle diye. temsilci bana hondanın en büyük özelliğide bu dedi o kısımları hondanın boş bırakması dedi :) boş bıraktıkları için herhangi bir darbede büyük hasar görüyorlar

kaza anında emiyo darbeyi içerdekilerin sarsılmasını en aza indirgiyo

icemaker

Kayıtlı Kullanıcı
48-Muğla
Siteyi ziyaret et
Nasıl boş kısımlar anlamadım ?

alperuzi

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Yeni Opel Astra'larda da önde bir boşluk var motor ile radyatör arasında. Önden çarpmalarda bir tampon bölge niyetine bırakılıyor o boşluklar. Bir de motorun üst kısmı ile kaput arasında boşluk oluyor şimdi, yani yükseklik anlamında, o da yaya güvenliği için galiba.

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
auris in airbaglerinin açılmaması normal çünkü aracın tampon bölümünde herhangi bi göçme yok ztn öbür araç airbag etkisi yapmış :D: D :D çarpcağınız aracı ii seçin o yüzden :D :D :D