Kar & Kış Lastiği

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Kar & Kış Lastiği

astraowner link' Alıntı:
diğer aracım honda civic te aldığımdan beri 5 yıldır lassa snoways kullanıyorum çokta mennunum bu arada arkadaşlar birşey sorcam arkadaşımda 0 kar lastiği var 2003 accord için almıştı ama satıp 320d alınca sana veriyim dedi 16 inch diğer ölçüleri bilmiyorum ama öğrenirim bizim araca olurmu acaba?
bizim jantlar 17'' ama arkadaşın 16'' jantla beraber verecekse kullanılabilir lakin büyük ihtimal bijon aralıkları uymayacaktır.

duanka link' Alıntı:
arkadaşlar malum kış geldi ,Ardahan a taşınacağım.kış lastiği için yardımınızı istiyorum.hangi marka? 4 lastiğin hepside değişmeli mi?  Ö‡iivili lastik hakkında bilgisi olan varmı ? genelde iki lastik arasında kaldım.daha ucuz adı şanı olmayan marka kullanıp memnun kalan var mı :)
Lassa Snoways II ?
Goodyear Ultragrid 7 (UG7) ?
4 lastiği birden değiştirmelisin. michelin, dunlop, goodyear iyi markalar  045thumbsup

omergokbulak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.yerlikuyum.com

Valla ben bu cant varken Üstüne parada verseler başka cant kullanmam. bu cantın havası yeter....

cancanada

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.opelsizasla.com

yok mu artıran :D

duanka

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bende alırımmm :) ama biraz çabuk  15 günüm kaldı

mertandur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Geçen bende kış lastiği alayım diye lassa bayisine gittim.Lassada 215/50/17 ebatında KIŞ lastiği yok....Brigestone'da yurt dışından geliyormuş ellerinde yok.... walll ve fiyatıda 400 TL'nin üzerinde.... :(

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Evet ne yazıkki 215/50/17 pek çeşit seçeneğine sahip olmayan bir ebat ve özellikle kış lastiği konusunda sıkıntı var.

Eski aracımda Lassa Snoways kullanıyordum çok memnundum ancak ebatları tutmuyor.