Kalorifer soğuk üflüyor..

m_tatlisu

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et

AstraZeki

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar merhaba 2011 astra 1.6 lpg li aracımın daha yeni boğaz kelebeği map sensörü ve motor beyni değişti.. 3 bin km önce de yağ ve filtre bakımları ile birlikte o2 sensör 1 ve termostat değişti şuan sıcak üfleyen kalorifer birden üflememeye başladı buz gibi soğuk hava üflüyor nedendir acaba???
Merhaba benim aracim 2008 benzinli astra h. Aracın başından bir cok operasyon gecti esanjor triger eksantrik subaplar su bidonu ve hortumlar değişti 1 senede 2 kez termostat gövdesi ile beraber degisti. (10 bin tl) aracın motor sıcaklığı cok hızlı yükseliyor kis sogugunda bile yirmi dakikada 103 dereceye cikiyor, ama kalorifer buz gibi üflüyor. Yıldım artık para harcamaktan lutfen yardim edin.yaşadığım şehirdeki tüm ustaları denedim hepsi deneme yanılmacı, ve sürekli yanılıyorlar binkez doğru teşhis görmedim.

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Merhaba benim aracim 2008 benzinli astra h. Aracın başından bir cok operasyon gecti esanjor triger eksantrik subaplar su bidonu ve hortumlar değişti 1 senede 2 kez termostat gövdesi ile beraber degisti. (10 bin tl) aracın motor sıcaklığı cok hızlı yükseliyor kis sogugunda bile yirmi dakikada 103 dereceye cikiyor, ama kalorifer buz gibi üflüyor. Yıldım artık para harcamaktan lutfen yardim edin.yaşadığım şehirdeki tüm ustaları denedim hepsi deneme yanılmacı, ve sürekli yanılıyorlar binkez doğru teşhis görmedim.
kalorifer borunun üst kısmındakini çıkar ve bak su geliyormu gelmiyormu geliyorsa petek tıkalıdır yoksa yağ soğutucuya bak lpg varmı regülatöründe sorun olabilir aracın yakıt ayarı sorunludur çabuk ısnır kışın benzinlide olsa hava aşırı soğuk değilse 1 km sonra 60 derece üzerini rahat görürsün ve aracının fan kademeleri düzgün çalışıyormu bakıldımı