kalorifer+ön cam buğu

fth26

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba. 2 hafta kadar önce yağmurlu ve soğuk bir havada ön cam buğu yaptı. ön cam buğu çözücüyü çalıştırdım. Baktım ki hava gelmiyor. Klimayı açtım, ayarlarla oynadım vs. düzelmedi. Bir kaç saat sonra aracı tekrar çalıştırdığımda baktım düzelmiş. Gayet güzel öncama üflüyor.

Bu sorunu bugün tekrar yaşadım ve çok zor durumda kaldım yoğun trafikte. Ne yaptıysam olmadı. Diğer bütün üfleme yerlerini kontrol ettim çalışıyor. Ön cama vermiyor. Düğmesine bastığımda mototr seside geliyor ama çalışmıyor.
Sebebi ne olabilir, Nasıl çözebilirim?

Aracım Astra H Sedan 2009 dijital klimalı olandan

winner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba. 2 hafta kadar önce yağmurlu ve soğuk bir havada ön cam buğu yaptı. ön cam buğu çözücüyü çalıştırdım. Baktım ki hava gelmiyor. Klimayı açtım, ayarlarla oynadım vs. düzelmedi. Bir kaç saat sonra aracı tekrar çalıştırdığımda baktım düzelmiş. Gayet güzel öncama üflüyor.

Bu sorunu bugün tekrar yaşadım ve çok zor durumda kaldım yoğun trafikte. Ne yaptıysam olmadı. Diğer bütün üfleme yerlerini kontrol ettim çalışıyor. Ön cama vermiyor. Düğmesine bastığımda mototr seside geliyor ama çalışmıyor.
Sebebi ne olabilir, Nasıl çözebilirim?

Aracım Astra H Sedan 2009 dijital klimalı olandan

serviste klima sisteminin yönlendiricilerine kalibrasyon yapılıyor tech2 ile bir uğrayın derim...

Flesius

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İçeride kapaklar var, onlarla ilgili bir takılma sorunu gibi geldi bana ama...

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Aynı sorunu ara ara bende yaşıyorum. Kalibrasyon sonrası hemen düzeliyor, kendliğinden stop edip bekleyince de düzelebiliyor.

Çılgın bir araç bu Astra.

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Buğu çözücü düğmesinde oksitlenme temassızlık olabilirmi acaba cok kucuk bir buton var iceride.arıza anında opcom ile bugu cozucu calisirsa sorun dugmededir

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Bugün tamamen bozuldu, sadece ayaklara üflüyor.

Opcom ile kalibrasyon yaptım ama en ufak ses yok. Sanırsam Motor bozuldu. Kış vakti doğru adamda yok İstanbul'da. Ankara'ya gidene kadar yandık.

winner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bugün tamamen bozuldu, sadece ayaklara üflüyor.

Opcom ile kalibrasyon yaptım ama en ufak ses yok. Sanırsam Motor bozuldu. Kış vakti doğru adamda yok İstanbul'da. Ankara'ya gidene kadar yandık.

geçmiş olsun... eski usul bir iki vur motora belki takılmıştır. gaz pedalının oralarda biyerdeydi sanırım... hatta orda dişliler var motorlara bağlı sıvı gres falan sürünce sessizleşiyorlar daha iyi oluyor...

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
[MENTION=39127]recep76[/MENTION]; yönlendirme klapesi yeri hakkında bilgin var mı? Nasıl ulaşabilirim.

osmant85

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba bende de aynı sorun çıktı.ön cama çok az üflüyor kademeyi 7 ye getiriyorum fanın sesi artıyor fakat hava çok az.