junyan marka angel ve ledli far

brqcorsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
maşallah cok güzel görüntü olmuş.aydınlatma olarak nasıl peki??

GALERİCİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valeo marka mercek aldım bir cift bayramda adapazarına gitmistim orda akrabalar var
dedim bu mercekler traş gostermiyor oda dedi mercek al dedim mercek var takalım dedi bir gunluk ugraslar sonucu yeni mercekleri montajını yaptı dedi para verseler bununla bir daha ugrasmam cok zaman alıyor parayla bile yapılacak is degilmiş:)
neyse yeni mercekler cok iyi aydınlatıyor en kısa zamanda gece yol aydınlatmasının resimini ekleyecegim fotograf makınam bir gelse namussuz vatan bilgisayardan

TuorAncalime

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valeo marka mercek aldım bir cift bayramda adapazarına gitmistim orda akrabalar var
dedim bu mercekler traş gostermiyor oda dedi mercek al dedim mercek var takalım dedi bir gunluk ugraslar sonucu yeni mercekleri montajını yaptı dedi para verseler bununla bir daha ugrasmam cok zaman alıyor parayla bile yapılacak is degilmiş:)
neyse yeni mercekler cok iyi aydınlatıyor en kısa zamanda gece yol aydınlatmasının resimini ekleyecegim fotograf makınam bir gelse namussuz vatan bilgisayardan

Güle güle kullanın kazasız belasız Allah bi daha ugraşma geregi göstermesin böyle şeyler için orjinal xenon orjinal mercek versin hepimize:D

nightboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
süper bi dua olmuş :D

eguzen

Kayıtlı Kullanıcı
10-Balıkesir
Siteyi ziyaret et
ya bişeyi merak ediyorum, benim aracımda sonar angel var yakın bir arkadaşım var onun Corsa C sindede sonar angel var ikimizdede 8000K xenon var ikimizde aydınlatmadan son derece memnunuz hatta ben çok fazla aydınlattığını bile düşünüyorum. Sorum şu acaba sonar her farında farklı mercekmi kullanıyor, yada takılan xenonlamı ilgili aydınlatma olayı yoksa tamamen kişiye göre değişen bir olaymı aydınlatıp aydınlatmama...?

alper a

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Far Ampulunun İçin Girdigi Aynalı kısım Zamanla Bu Özelliğini Yitiriyor.Sanırım Sebebi Bu Bununla İlgilide Yakında Bir Rehber Düzenliycem Angel Nası Sökülür Ve Bakımla İlgili ;) ;)