jant boyama.

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et
Ynt: jant boyama.

Tolga KARACA link' Alıntı:
Ulaş janta zarar veren jant temizleyiciyi açıklar mısın aklımızda olur?

Misal ben Sonax kullanıyorum ama birara hediye gelen Turtle Wax bijon kapaklarını yakmıştı.
sonax jant temizliyici ile temizlemiştim sana tavsiyem bekletme ben genelde 2-3 dk bekletiyordum ve bir şişenin sonunda jant mahfoldu :(

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et

kubi link' Alıntı:
Benimkide teknik gri bende jantlari boyatmayi dusunmustum gri fume tonlarinda Ferric grey e karar vermistim , gri tonlari arasinda en begendigim , arabayi bogmaycak renk buydu bir bakmanizi tavsiye ederim
teşekkürler :)

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ulas79 link' Alıntı:
sonax jant temizliyici ile temizlemiştim sana tavsiyem bekletme ben genelde 2-3 dk bekletiyordum ve bir şişenin sonunda jant mahfoldu :(

Vay canına, yıllardır Sonax kullanırım Allah tan hiç bekletmedim - çok güçlü diye sıkıp en fazla bir dakika içinde basınçlı suyla durularım.

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben de basitçe şöyle bir şeye dönüştürmeyi düşünüyorum. Nasıl duracağından pek emin olamasam da. :)

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

eketen link' Alıntı:
Ben de basitçe şöyle bir şeye dönüştürmeyi düşünüyorum. Nasıl duracağından pek emin olamasam da. :)

Boşver hemşo piyasada buna çok benzer bir jant var markasını unuttum, annemin Punto suna takmıştık hatta..