İlk Muayenemizi Tamamladık :)

Emrah64

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com
Ynt: İlk Muayenemizi Tamamladık :)

MeRt link' Alıntı:
Siyah arabada aksesuarlar için ikinci renk seçimi baya zor oluyor.  :(
Siyah aracın aksesuarlarında bence gri yada kırmızı çok şık duruyor. Ben olsam difüzörde kullanılacak koyu griye yönelirdim.  greatt
artık öyle veya böyle ya gri tonda kullanacagım ya da komple siyah hicbirinide begenmezsem diğer difüzörden alıp egzozları takacagım

ercan_0636

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

special_Yeah

Mert geçmiş olsun, artık astralarımızı gönül rahatlığıyla  special_prayer türkiye yollarında gündüz ve yağışsız havalarda kullanabileceğimizi  general_hehe test edip onayladılar.... steeringwheel

VIII

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bizim eski aracında farlarında kusur bulunmuştu muayenede şimdi aklıma geldi bak :)

MuratS2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GNSpower link' Alıntı:
Neyse hala silecekleri değiştirmemiştim 2.5 senedir, şimd bunu duydum muayeneye kadar hiç değiştirmem. Nasıl olsa yıpranmış diyorlarmış, durduk yere adamı silecekle ovalamama gerek yok. (:)
abi sileceklerden önce şu fotoyu değiştirsen gözümde canlardırdğm koca doğan abi gitti ilkokul müsameresinde ağaç ı canlandıracak olan küçük doğan geldi :D

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

MuratS link' Alıntı:
abi sileceklerden önce şu fotoyu değiştirsen gözümde canlardırdğm koca doğan abi gitti ilkokul müsameresinde ağaç ı canlandıracak olan küçük doğan geldi :D

Yalnız bıraktığım intibaya dikkat çekerim, küçük Doğan bile hala "ağaç" canlandırıyor. Yani yazar burada diyor ki bunun ufaklığı da ayı gibidir, olsa olsa ağaç falan canlandırır. (:)

HasanM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.urvakoyu.com

Gözün aydın Mert, onlar farlarda mutlaka kusur buluyorlar. Hafif kusur sorun olmaz. 2 sene kafa rahat :)

Cosmo1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

HasanM link' Alıntı:
Gözün aydın Mert, onlar farlarda mutlaka kusur buluyorlar. Hafif kusur sorun olmaz. 2 sene kafa rahat :)

ön yargılı olmalayalım. illa bir şeylere kusur buluyorlar demek bence yanlış. astra h aracımın muayenesinde kusur bulunamamıştır diye yazıyor

[img=800x600]http://i.hizliresim.com/ZNqmnz.jpg[/img]