hoparlor tavsiysi

lusha

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhabalar
2014 astra j cyclone nav. sys. icin kapilardaki hoparlori degistirmek icin tavsiye istiyorum.

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: hoparlor tavsiysi

Anfi vs kullanmayacaksanız Pioneer Jbl takmanız yeterli

lusha

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

tesekkurler
coaxial olmak zorundami peki
hangi marka model daha iyi ses verir

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hattınız zaten var ön taraflarda coaxia olmasına gerek yok ama siz ön hoparlörleri değiştirmeyi düşünüyorsunuz sanırım bence onada gerek yok gayet kaliteli araçdaki hoparlörler anfisiz kullanacaksanız zaten aşağı yukarı aynı sesi alacaksınız

Arka kapılara da Pioner JBL gibi ürünler kullanmanızı tavsiye ederim

Kendi aracımda ön hoparlöre dokunmadım arkalarda hoparlör yoktu onada birbirinden bağımsız hat çekip pioneer hoparlör aldım sesten memnunum

Turan bozkurt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Orhan kardeşim sana cyclone dan memnunmusun desem artıları eksileri nelerdir taktırmayı düşünüyorum yardımcı olurmusun bilgi bakımından

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Turan bozkurt link' Alıntı:
Orhan kardeşim sana cyclone dan memnunmusun desem artıları eksileri nelerdir taktırmayı düşünüyorum yardımcı olurmusun bilgi bakımından
Cyclone den memnunum genel anlamda

artılarına örnek verebilirsem
-Üzerinde oynaması en kolay sistem
-Basit ve kolay anlaşılan arayüze sahip
-Çözünürlüğü tatmin edici her markanın 7" ekran zaten ufak olduğundan fazla piksel kaybı olmuyor :)
-Mp4 destekli ben tüm klipler mp4 ile izliyorum diğer markalar mp4 ü çalıştırmayabiliyor direk internetten genelde mp4 indiriliyor çevirici ile uraşmıyorum
-Ses kalitesi beni memnun ediyor

Eksileri
-Arayüzün basit olması cyclone dışında hemen hemen hepsi görüntü ve içerik anlamında daha albenili
-Dokunmatiği bazen seyir halinde sinir bozucu olabiliyor ( birçoğu böyledir kapasitif telefonlara alıştığımızdan eski tip dokunmatik zorluyor )
-Klima fan görselleri aktif olarak görünmüyor diğer markalarda açıp kapatınca ekrana yansıyor
-İgo haritasında hedefinize vardınızmı diye sorduğunda evet dendiğinde kendini yeniden başlatıyor

Fiyatına gelirsek bu tür ürünlerin içerisinde neredeyse en pahalısı klima açıp kapamayı ekranda göstermediği için o bir eksik olarak geliyor bana. Alınırmı derseniz yaygın servisi olduğundan ve çok az sorun yaşayan olduğundan alınabilir ama fiyatı yüksek o paraya daha görselliği hoş necvox lar tercih edilebilir :)

Beklentinize göre değişir durum genel olarak memnunum 1 senedir kullanıyorum en ufak donma yaşamadım. 10 üzerinden 8 alır benden :)

Turan bozkurt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Teşekkür ederim kardeşim anlatımın için düşüneceğim o halde for-x diye de bi cihaz var kafamı karıştırıyor açıkcası çok para da vermek istemiyorum ama kafam da ağrımasın istiyorum

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

For-x için pek kullanan olmadığından birşey söyleyemiyorum ama dediğim gibi Necvox şu anki durumda daha cazip görselliği bizim araçları tamamlıyor Cyclone eski kalıyor biraz :)
Şimdi taktıracak olsam Necvox veya Navimaster düşünürdüm Cyclone satıcıları baya tok indirim yapmıyorlar bu markada pek

Turan bozkurt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Birde navimex var aklımda uygun da fiyatı takacak arkadaş da tanıdık ön arka kamera falan internet ekstraları var cyclone dan hemde uygun çok ona göre