haydi hayırlı olsun zam geldi :)

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Şimdi de herşey var ama para yok :)

TolgaTasdemir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Beyler. Bende o makarnacı, kömürcü diye adlandırıp küçük gördüğünüz kesimdenim.
Sizler bence biraz sabırsızsınız. Yeni doğan bir bebeğin eziyet etmeden masrafı olmadan hemen büyüyüpte size destek olmasını istiyorsunuz.
Bu ülke ne günler ne badireler gördü. Zamanında Gazyağı vardıda bizmi içtik diyenler, ayağının ucunda yazarkasa görenler vardı bu ülkenin başında. hortumlanan bankalardan geçilmiyordu. IMF den bahsetmiyorum bile. Ekonominin hemen düzelmesini beklemek bana kalırsa biraz saçmalık olur.

Siyasete girmemek adına bu konuya başka cevap yazmayacağım, ancak gidişatın ne kadar kötü olduğunu görmemek bu kadarmı zor çözemiyorum...

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Sizler bence biraz sabırsızsınız. Yeni doğan bir bebeğin eziyet etmeden masrafı olmadan hemen büyüyüpte size destek olmasını istiyorsunuz.
Bu ülke ne günler ne badireler gördü. Zamanında Gazyağı vardıda bizmi içtik diyenler, ayağının ucunda yazarkasa görenler vardı bu ülkenin başında. hortumlanan bankalardan geçilmiyordu. IMF den bahsetmiyorum bile. Ekonominin hemen düzelmesini beklemek bana kalırsa biraz saçmalık olur.

Dünyanın 16. büyük ekonomisine sahibiz diyecektiniz herhalde. Klavyeniz sürçmüş olmalı, yoksa hiçbir akepeli ekonominin kötü olduğunu kabul etmez.

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ekonomimiz o kadar iyi ki ehliyet değiştirme ab uyumu adı altında 2 milyon dolara bile ihtiyacları var

TolgaTasdemir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ehliyetten düdükleyemediler, şimdide sağlık kontrolünden düdükleyecekler, illa o para alınacak.

ergunp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
12 kuruş indirim geldi
2 ileri 1 geri...bakalım sonumuz hayrolsun

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et

İyiki IMF den bahsetmediniz, yoksa benimde burada IMF ye olmayan 300 milyar dolarlık borçtan bahsetmem gerekecekti. Nasıl bir şey içiyor bu akepeliler , erik şerbeti ile sarhoş nasıl olunuyor anlamıyorum :rakir:

Yahu be kardeşim, bu ülke sadece ithal ettiği petrol ile doların 2 tl üstüne çıkması ile yıllık toplamda milyar TL zarar etti, hangi içecekten veriyorlar size o kömür ve makarna yanında bir zahmet bizede söyleyinde bizde şu ülkenin diğer yanını görelim... :mad:

CARBON95

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Siyasete girmemek adına bu konuya başka cevap yazmayacağım, ancak gidişatın ne kadar kötü olduğunu görmemek bu kadarmı zor çözemiyorum...

Ben size geçmişin kısa bir özetini yaptım. Bugüne kıyasla aradaki farka bakmak lazım. Gidişatıda ömrümüz uzun olursa beraber göreceğiz.