Harici navigasyon öneri

corsa_1990

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Harici navigasyon öneri

firakog link' Alıntı:
4 aylık piranha navigasyon kullanıcısıyım ancak satılan bazı modellerde sorunlar var mesela fm transmitter özelliği çalısmıyor dokunmatiği felan berbat ve en önemlisi karsında muhattap alacagın bir teknik servis bulamazsın cihazını bile kargoyla kendın parasını ödeyip yollarsın ve hiç bişey yapılmadan cihazının içine afedersin edilip tekrar yollanır şikayetlerde bulunursun tekrar paranı verip yollarsın cihazı cihazın gelmez yani lütfen sizden ricam ben bir hata ettim piranha aldım lütfen siz almayın....

PİRANHA PİŞMANLIKTIR.....

Tecrübenizi paylaştığınız için teşekkür ederim.

kürsad1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

firakog link' Alıntı:
4 aylık piranha navigasyon kullanıcısıyım ancak satılan bazı modellerde sorunlar var mesela fm transmitter özelliği çalısmıyor dokunmatiği felan berbat ve en önemlisi karsında muhattap alacagın bir teknik servis bulamazsın cihazını bile kargoyla kendın parasını ödeyip yollarsın ve hiç bişey yapılmadan cihazının içine afedersin edilip tekrar yollanır şikayetlerde bulunursun tekrar paranı verip yollarsın cihazı cihazın gelmez yani lütfen sizden ricam ben bir hata ettim piranha aldım lütfen siz almayın....

PİRANHA PİŞMANLIKTIR.....

Yalnızca marka yerine model ismi de verseniz yararlı olur. Piranha infinitiyi denedim dokunmatigi cok kötü. No traffic x type i denedim dokunmatigi gayet mükemmel. Simdi piranha No traffic s type siparişi verdim bekliyorum. Modeli de söylerseniz daha cok yardımcı olmuş olursunuz.

REİS38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kürsad link' Alıntı:
Yalnızca marka yerine model ismi de verseniz yararlı olur. Piranha infinitiyi denedim dokunmatigi cok kötü. No traffic x type i denedim dokunmatigi gayet mükemmel. Simdi piranha No traffic s type siparişi verdim bekliyorum. Modeli de söylerseniz daha cok yardımcı olmuş olursunuz.

yorumlarını bekliyorum bende alacağım çünkü

REİS38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kürsad link' Alıntı:
Dun aksam verdim siparişi. Beklemedeyim.  greatt
fiyat ne kadara oldu

REİS38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

firakog link' Alıntı:
piranha infiniti hd modeli ama daha oncede baska modellerde kullandım kesınlıkle bı kere dusunun

tavsiyen varmı

kürsad1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

firakog link' Alıntı:
piranha infiniti hd modeli ama daha oncede baska modellerde kullandım kesınlıkle bı kere dusunun

İnfiniti HD modelinin dokunmatigi gercekten cok kötü. Teknoloji mağazalarında denedim. No traffic x type in dokunmatigi cok iyiydi. Simdi s type siparişi verdim gelince bakacağız artik