Harici navigasyon öneri

Kaleli-ati

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Harici navigasyon öneri

NEXT 515 ve 535 modellerini incelemeni tavsiye ederim.YE-G 535 bluetoothlu modeli 240 tl civarı fiyatı var.

wings35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hocam harici navi konusunda uzman biri olarak; yazılımı igo primo, haritası başarsoft olan, gps alıcısı ve donanım özelliği iyi olan cihazlara yönelmen... size türkiye şartlarında tek tavsiyem NEXT navigasyon... bu arada teknik servisi 10 numaradır.
(tomtom çok iyi ama haritası başarsoft değil, garmin başarsoft kullanır çok kalitelidir ama yazılımı kullanışlı değil)
saygılar

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bu arada bir sey söylemek istiyorum forumumuz sayesinde harici navigasyon cihazıma igo primo yu yükleyebilm. Suan saat gibi çalışmakta. Yani dandik ama iş görebilecek bir nav cihazına bile sonradan igo primo yüklenebilir. Bu konuda emekleri olan arkadaşlara teşekkür ederim yeni navigasyon cihazı almaktan kurtuldum. Uygulama yapılan cihaz navking mini 3.5 inch.

corsa_1990

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

wings35 link' Alıntı:
hocam harici navi konusunda uzman biri olarak; yazılımı igo primo, haritası başarsoft olan, gps alıcısı ve donanım özelliği iyi olan cihazlara yönelmen... size türkiye şartlarında tek tavsiyem NEXT navigasyon... bu arada teknik servisi 10 numaradır.
(tomtom çok iyi ama haritası başarsoft değil, garmin başarsoft kullanır çok kalitelidir ama yazılımı kullanışlı değil)
saygılar

Çok teşekkürler.

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Next naviler piyasadaki en iyi navigasyon cihazlarıdır. 525 modelini kullanıyorum. Tmc desteği yoktu. Şimdi Tmc kablosu çıkardılar 80 liraya Tmc desteği de oldu. Servisi çok iyi, destek her zaman. Kaliteli ürünler, özellikler üst düzey. Fiyat gerçekten uygun. Gps alıcısı sirf 3i+ olan modellere bakmanızı öneririm.

corsa_1990

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

eketen link' Alıntı:
Next naviler piyasadaki en iyi navigasyon cihazlarıdır. 525 modelini kullanıyorum. Tmc desteği yoktu. Şimdi Tmc kablosu çıkardılar 80 liraya Tmc desteği de oldu. Servisi çok iyi, destek her zaman. Kaliteli ürünler, özellikler üst düzey. Fiyat gerçekten uygun. Gps alıcısı sirf 3i+ olan modellere bakmanızı öneririm.

Teşekkür ederim abi.

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ciddi anlamda çok memnun kalırsın. 2 tane navitech ve next 525 im var. Next ten gerçekten çok memnunum. Bu Trafik bilgi sistemi çıktığında yenisini alma zamanı geldi olarak düşünüyorken kabloyu çıkardılar. Satış sonrası destek rüya gibi benim görüp bildiğim kadarı ile. :)

corsa_1990

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

eketen link' Alıntı:
Ciddi anlamda çok memnun kalırsın. 2 tane navitech ve next 525 im var. Next ten gerçekten çok memnunum. Bu Trafik bilgi sistemi çıktığında yenisini alma zamanı geldi olarak düşünüyorken kabloyu çıkardılar. Satış sonrası destek rüya gibi benim görüp bildiğim kadarı ile. :)

Tavsiyelerin için çok teşekkür ederim abi.

firakog

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

4 aylık piranha navigasyon kullanıcısıyım ancak satılan bazı modellerde sorunlar var mesela fm transmitter özelliği çalısmıyor dokunmatiği felan berbat ve en önemlisi karsında muhattap alacagın bir teknik servis bulamazsın cihazını bile kargoyla kendın parasını ödeyip yollarsın ve hiç bişey yapılmadan cihazının içine afedersin edilip tekrar yollanır şikayetlerde bulunursun tekrar paranı verip yollarsın cihazı cihazın gelmez yani lütfen sizden ricam ben bir hata ettim piranha aldım lütfen siz almayın....

PİRANHA PİŞMANLIKTIR.....