Hare Ve Çizik Giderme, Polish uygulaması.

kontplus1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Hare Ve Çizik Giderme, Polish uygulaması.

Yer İkea ֜mraniye, açık otoparktaydı araç sabah bıraktık kahvaltı, alışveriş derken öğleden sonra o mahşer yerine dönen arabamızın durduğu yere gittim.
Birde ne sol arka kapının tam ortası vuruk ve çizik. Arkadaşlar nefret ediyorum şu açık otoparklardan ve haftasonu kalabalığından.
Arabalar zaten yanak yanağa resmen. Bir dikkatsizin biri sanırım kapısının kenarını hızlıca vurdu. Sinir bir durum.

ag_tasarim link' Alıntı:
bugün daha 6 gün oldu astramı alalı....

sol arka kapıya artık ne takmışlarsa var gücüyle çizmişler...siyah rengin ortasında cırrt diye bir beyaz çizik!!

nede güzeldin sen siyah incim nasıl kıydılar sana...çiziğini görür görmez,bukadar çabukmu dedim....

elim varmadı çiziğin boyutunu anlamaya....yüreğim kaldırmadı...ilk arabamızdı...

daha ilk taksidini bile ödeyemedik...yıkadık ogün daha bi güzelleşti...gelin buyrun çizin demişiz bilmeden..

bir hayaldi astra bizim için...palioya gücümüz yetecekken Allah yardım ettide astra  aldık...kalbimiz temizmiş dedik..

canımızdan dişimizden arttırır eşimle çalışır öderiz dedik..

Allahımmmm nolur ıslah et bunu yapanı.....sana havale ediyorum....

vigilante8

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Evet ya insanlarımız çok eğitimsiz, Açık otoparrk yerlerinde diğer bilinsiz araç sürücülerin araçlarımıza çok yakın park edip kapısını pat diye hunharca açmasından dolayı zazar görüyor. Bir keresinde arabamı bir AVM'nin otoparkına bıraktım henüz araçtan inmeden sağ tarafıma angutun biri yanaştı ve pat diye kapısını açtı ve benim aracın sağ kapısında ince çizgi şeklinde bir göçük oluştu. Akabinde ne mi oldu derseniz adamın da kafa tasında bir göcük, birde şişlik oluştu. Anguta bir daha başka araçlara bu kadar yakın yanaşmaması konusunda Yüksek Lisans yaptırdım Hemde kendi nam ve hesabına 005hihih

kontplus1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

special_Yeah Eline saglik ...Aynen bende canlı canlı görseydim boks maçı.

vigilante8 link' Alıntı:
Evet ya insanlarımız çok eğitimsiz, Açık otoparrk yerlerinde diğer bilinsiz araç sürücülerin araçlarımıza çok yakın park edip kapısını pat diye hunharca açmasından dolayı zazar görüyor. Bir keresinde arabamı bir AVM'nin otoparkına bıraktım henüz araçtan inmeden sağ tarafıma angutun biri yanaştı ve pat diye kapısını açtı ve benim aracın sağ kapısında ince çizgi şeklinde bir göçük oluştu. Akabinde ne mi oldu derseniz adamın da kafa tasında bir göcük, birde şişlik oluştu. Anguta bir daha başka araçlara bu kadar yakın yanaşmaması konusunda Yüksek Lisans yaptırdım Hemde kendi nam ve hesabına 005hihih

different

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar merhaba. Cumartesi günü aracımı bazı sorunlardan dolayı Ankara Opal servisine bırakmıştım. Orada servisteki elemanlardan biri kapıyı açarken duvara çarpmış sanırım. Kapının uc kısmında 2 yerde boya kalkması var. Birde fırça ile yıkamışlar  heryeri kılcal çizik içerisinde. Birde geçen hafta o kadar aracı kendim yıkamak için malzeme almıştım çizilmesin diye. Keşke aracı teslim alırken farketseydim ama hava kararmak üzereydi ve ışıklı bir ortam değil. O yüzden orada farkedemedim. Kendilerini aradım bugün resimleri falan istediler. İnceleyeceklermiş. Herneyse;

Kapının resimlerini aşağıya ekledim. Bunun için ne yapılabilir.

Birde bu kılcal çizikler için ne yapabilirim. Ankarada yaptırabileceğim bildiğiniz yerler var mı? Araç daha 3 aylık ve alırken nano koruma yaptırılmıştı. Baştan pasta-cila ve boya koruma ile sorun giderilebiliir mi ve bunun bir sakıncası olur mu?

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

different link' Alıntı:
Arkadaşlar merhaba. Cumartesi günü aracımı bazı sorunlardan dolayı Ankara Opal servisine bırakmıştım. Orada servisteki elemanlardan biri kapıyı açarken duvara çarpmış sanırım. Kapının uc kısmında 2 yerde boya kalkması var. Birde fırça ile yıkamışlar  heryeri kılcal çizik içerisinde. Birde geçen hafta o kadar aracı kendim yıkamak için malzeme almıştım çizilmesin diye. Keşke aracı teslim alırken farketseydim ama hava kararmak üzereydi ve ışıklı bir ortam değil. O yüzden orada farkedemedim. Kendilerini aradım bugün resimleri falan istediler. İnceleyeceklermiş. Herneyse;

Kapının resimlerini aşağıya ekledim. Bunun için ne yapılabilir.

Birde bu kılcal çizikler için ne yapabilirim. Ankarada yaptırabileceğim bildiğiniz yerler var mı? Araç daha 3 aylık ve alırken nano koruma yaptırılmıştı. Baştan pasta-cila ve boya koruma ile sorun giderilebiliir mi ve bunun bir sakıncası olur mu?

֖ncelikle geçmiş olsun.  :(

Kapıdaki sıkıntı için öncelikle pasta ile beyaz görünen kısımları almayı deneyin, birazı alınabilecek gibi görünüyor.
Sonrasında servisten ücretsiz olarak alabileceğiniz, aracınızın rengindeki rötuş boyası ile ufak bir uygulama yapabilirsiniz.
ևok göz önünde olmayan bir alan olduğu için pasta ve rötuş uygulamasıyla halledebilirsiniz.

Kılcal çizikler içinde yine pasta yada benzeri ürünler ile kılcal çiziklerin alınması, sonrasında da tercihe göre cila atılması yada daha kalıcı olması adına boya koruma yapılması sorunu çözecektir.  :)

Aydn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Ynt:

Aslinda en itisi polish uygulamasi. En saglam boya koruma cesidi.

different

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

MeRt link' Alıntı:
֖ncelikle geçmiş olsun.  :(

Kapıdaki sıkıntı için öncelikle pasta ile beyaz görünen kısımları almayı deneyin, birazı alınabilecek gibi görünüyor.
Sonrasında servisten ücretsiz olarak alabileceğiniz, aracınızın rengindeki rötuş boyası ile ufak bir uygulama yapabilirsiniz.
ևok göz önünde olmayan bir alan olduğu için pasta ve rötuş uygulamasıyla halledebilirsiniz.

Kılcal çizikler içinde yine pasta yada benzeri ürünler ile kılcal çiziklerin alınması, sonrasında da tercihe göre cila atılması yada daha kalıcı olması adına boya koruma yapılması sorunu çözecektir.  :)

Cok tesekkur ederim. Aksam bi yer ile gorustum. Kapiya ufak bi rotus dedi. Fircayi degdircem birakcam hicbisi kalmaz dedi. Hareler icinde dediginiz gibi pasta cila ve boya koruma onerdi .kullandiklari malzemeler meguiras urunleriymis.m105 uygulicaz dedi.tam olarak nasildir.normal boya korumaya 280 nanoya 800 tl istedi.

NumberZOne

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ankara' da olmanız sizin için büyük şans... DBY Detailing  diye bir firma var; araç boya bakımı, detay ve boya koruma işinde çok çok iyi, işlemi yapan arkadaşı ve çalışmalarını forumlardan takip ediyorum. Aracınıza değer veriyorsanız yanına bir uğrayın ve fikir alın, inanın sizin aracınıza sizden bile fazla özenecektir.

mrt54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
u1312.hizliresim.com

NumberZOne link' Alıntı:
Ankara' da olmanız sizin için büyük şans... DBY Detailing  diye bir firma var; araç boya bakımı, detay ve boya koruma işinde çok çok iyi, işlemi yapan arkadaşı ve çalışmalarını forumlardan takip ediyorum. Aracınıza değer veriyorsanız yanına bir uğrayın ve fikir alın, inanın sizin aracınıza sizden bile fazla özenecektir.
Bu arkadaşi bende cok eskiden beri takip ederim berkay di sanirim adi

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

different link' Alıntı:
Cok tesekkur ederim. Aksam bi yer ile gorustum. Kapiya ufak bi rotus dedi. Fircayi degdircem birakcam hicbisi kalmaz dedi. Hareler icinde dediginiz gibi pasta cila ve boya koruma onerdi .kullandiklari malzemeler meguiras urunleriymis.m105 uygulicaz dedi.tam olarak nasildir.normal boya korumaya 280 nanoya 800 tl istedi.

Normal boya koruma dedikleri uygulamanın (280 TL olanın) standart pasta-cila uygulamasından pek farklı olduğunu zannetmiyorum.  ::)
800 TL dedikleri nano korumada da kullanılan ürünler hakkında en ufak bir bilgim maalesef yok.  :(
O yüzden ne desem sizi yanıltmış olurum.  :(

֜rünlere ve konuya hakim olan arkadaşlarımız varsa yorumu onlara bırakayım.  :)