Hare Ve Çizik Giderme, Polish uygulaması.

Yasin901

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Hare Ve Çizik Giderme, Polish uygulaması.

different link' Alıntı:
Belki servisin yaptığı boya korumada orasıda düzelir veya hafifler. Yaza doğruda Berkay a götürürüm ona pasta cila ile yaptırabilirsem, yapabildiği kadarıyla yaptırırım.

tabiki hocam nasıl isterseniz :)

ercan_0636

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

selam mehmet kardeşim, geçmiş olsun yeni gördüm konuyu..aynı olay benimde başıma geldi ve serviste rötuş boyası ile hallettiler.kış çıkışı pasta cila yaptırmak mantıklı bencede malum ortalık Ankara da toz duman ve çamur ;) 

different

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ercan_0636 link' Alıntı:
selam mehmet kardeşim, geçmiş olsun yeni gördüm konuyu..aynı olay benimde başıma geldi ve serviste rötuş boyası ile hallettiler.kış çıkışı pasta cila yaptırmak mantıklı bencede malum ortalık Ankara da toz duman ve çamur ;) 

Teşekkür ederim abi. Servis boya koruma ile kılcal çizik ve hareleri gideririz dedi ama pasta-cila da varmıdır içinde bilmiyorum. Birde abi kapıda ki boya kalkması için sizin rötuştan sonra herhangi bir iz kaldı mı? Sizin ki hangi servisti, memnun kaldınız mı?

ercan_0636

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

different link' Alıntı:
Teşekkür ederim abi. Servis boya koruma ile kılcal çizik ve hareleri gideririz dedi ama pasta-cila da varmıdır içinde bilmiyorum. Birde abi kapıda ki boya kalkması için sizin rötuştan sonra herhangi bir iz kaldı mı? Sizin ki hangi servisti, memnun kaldınız mı?

reis otoda yaptırdım.su bazlı boya olduğu için hafif bir iz kalıyor ancak çok yakından incelemek gerekiyor.bilmeyen birisi orada rötuş olduğunu anlamaz..

different

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ercan_0636 link' Alıntı:
reis otoda yaptırdım.su bazlı boya olduğu için hafif bir iz kalıyor ancak çok yakından incelemek gerekiyor.bilmeyen birisi orada rötuş olduğunu anlamaz..

Teşekkür ederim abi. Pasta cila belki biraz hafifletir. rötuşa gerek kalmaz.

Yasin901

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

different link' Alıntı:

Hocam kapının köşesinin boyası kalkmış rötüş şart, pasta çizik gidermek için.Bu yüzdn size kendnz boya alıp yapın dedim bosuna para vermeyin diye :)

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

different link' Alıntı:

Pasta sadece hasar gören kısmın üzerindeki ve kenarlarındaki beyaz görünen izleri biraz alır, onun dışında boyayı düzeltmez.
ևok ufak bir uygulamayla, rötuş boyası sorununuzu çözecektir ama yinede biraz belli olur. 

yalcinkara

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar aracımı ikinciel olarak yeni aldım biliyorsunuz. Kılcal çizikler bende de mevcut bir iki yerde de birilerinin bilerek bırakmış oduğu izler var. Bugün sonax ile görüştüm ve boya koruma yaptırmaya karar verdim. Sonax artık nano boya koruma yapmıyormuş onun yerine başka bir uygulama varmış ama adını unuttum şimdi. 6 ay etkiliymiş yapılan işlem.
֖nce güzelce yıkıyoruz sonra pasta çekiliyor(kılcal çizikler için) daha sonra boya koruyucu işlem uygulanıyor dendi benim aklıma yattı. Hazır kampanyalarıda varmış vergiyi world ile ödeyenlere.
Cuma sabah bırakıcam aracımı fotoğraflamaya çalışırım. işlemleri artık.   Bu konuda yorumlara açığım.

NumberZOne

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ylc link' Alıntı:
Arkadaşlar aracımı ikinciel olarak yeni aldım biliyorsunuz. Kılcal çizikler bende de mevcut bir iki yerde de birilerinin bilerek bırakmış oduğu izler var. Bugün sonax ile görüştüm ve boya koruma yaptırmaya karar verdim. Sonax artık nano boya koruma yapmıyormuş onun yerine başka bir uygulama varmış ama adını unuttum şimdi. 6 ay etkiliymiş yapılan işlem.
֖nce güzelce yıkıyoruz sonra pasta çekiliyor(kılcal çizikler için) daha sonra boya koruyucu işlem uygulanıyor dendi benim aklıma yattı. Hazır kampanyalarıda varmış vergiyi world ile ödeyenlere.
Cuma sabah bırakıcam aracımı fotoğraflamaya çalışırım. işlemleri artık.   Bu konuda yorumlara açığım.

İzmir' desiniz sanırım, size tavsiye edebileceğim bir firma var.

Maycar

Neden tavsiye ettiğimi de belirteyim; Sonax, Ziebart, 3M vs. firmalar işlerini size anlattıkları gibi yapmıyorlar, dolayısıyla çıkan sonuç ilk anda sizi memnun etse de sonrasında vadedilen etkiyi göremezsiniz.

Tahminim, daha ucuza daha iyi bir işlem yaptırabilirsiniz. Yapılacak işlemler ile alakalı firmanın facebook adresinden fikir edinebilirsiniz.

https://www.facebook.com/pages/Crystal-Concept-Nano-Teknoloji-Ara%C3%A7-Bak%C4%B1m-Koruma-Sistemleri/236580876494318

yalcinkara

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

NumberZOne link' Alıntı:
İzmir' desiniz sanırım, size tavsiye edebileceğim bir firma var.

Maycar

Neden tavsiye ettiğimi de belirteyim; Sonax, Ziebart, 3M vs. firmalar işlerini size anlattıkları gibi yapmıyorlar, dolayısıyla çıkan sonuç ilk anda sizi memnun etse de sonrasında vadedilen etkiyi göremezsiniz.

Tahminim, daha ucuza daha iyi bir işlem yaptırabilirsiniz. Yapılacak işlemler ile alakalı firmanın facebook adresinden fikir edinebilirsiniz.

https://www.facebook.com/pages/Crystal-Concept-Nano-Teknoloji-Ara%C3%A7-Bak%C4%B1m-Koruma-Sistemleri/236580876494318

Teşekkür ediyorum ilginize. Bahsettiğiniz arkadaşla görüştüm Facebook üzerinden. Ama fiyat yüksek geldi. şimdilik  sonax tan yaptırdım.