hangisini tercih etmeliyim...

korayce59

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaslar ben almanyada yasiyorum benimde 2000model astra g elegance aracima lpg taktirmak istiyorum.ben brc de karar kildim ama bana buradaki servis senin aracinda siboplari yakma problemi oluyor dedi yok motor yakarsin falan filan korkuttu beni.gercekten bizim araclarda bu tür ariza cikariyormu??

erhan ç.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slm

lpg de önemli olan arkadaşlarında dediği gibi işçilik bilen bir ustaya taktırmak gerekir ve mümkünse başında bekleyin çünkü siz ordayken usta bakıyor siz gider gitmez elemana devrediyorlar.Ondan sonra da problemler başlıyor.En ufak problemde yakıt kötü bahanesi var eski aracımda atiker vardı tövbeler tövbesi 3 kuruş fazla verin ama rahat edin bence.

samet59

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ustaya gidin arabanızın sizin için kıymetli olduğunu hissettirin işin başında biraz çirkefleşince oradaki en sağlam ustaya montajınızı yaptırıyorlar ve montaj yaptıktan sonra en ufak bir sorununuzda başlarına ekşiyin (oda olursa ) o an hallediyolar ve birdaha başka sorununuz olmuyor biz yakında brc taktırdık şiddetle tavsiye ederim o yazdığınız ustada yok motor yanar falan derken biraz sallamış

bronze

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar yeni aldığım 2000 astra g de OMVL marka bir tüp var..beyin ve bazı aksamları atiker..ama OMVL markası pek tanıdık değil..bilgisi olan varsa paylaşırsanız sevinirim..

survivor

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Belki bana katılmayacak arkadaşlar olacak ama babam ve benim bu güne kadar LPG taktırdığımız 4. aracımız.

Hepsine de Güncel fiyatı simit tank ile 1050 liraya malolan Atiker taktırdık...

Kesinlikle hiç bir sıkıntı yaşamadan kullandık...

Atiker, BRC, zavoli v.s. çok fark yoktur... LPG de önemli olan İşçiliktir...

Manifolt hortumunu uzun tutarsa bazı salak ustalar, insan kanser olur sıkıntıdan BRC de olsa , stefanelli de olsa...

Şimdiki aracımda 2001 Astra G atiker var ve 40.000 km ye yakşaltım... Sadece yazlık kışlık termostat derecesini değiştirmeye giderim 2 yıldır...

Bana da çok demişlerdi, atiker taktırma başına iş alırsın v.s. ama hiç bir sıkıntı yok...

Tavsiye ederim... Arada ortalama 600 lira fark var...

Ne taktırırsan taktır, ilindeki nam yapmış bir yere taktır...

Aynen katılıyorum. Markadan önce işçilik...........