Hangisini önerirsiniz

kaya44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba hayırlı ramazanlar

Daha önce b6 passat sahibiydim aracımı sattım. Şuan opel vectra lara bakıyorum yalnız kararsız kaldığım ve 2 tip ve motor seceneği var

1- vectra b 2.5 cdx
2- vectra b 2.0cd vs elegance
3-vectra c 2.0t

Şimdi öncelikle şunu söyleyeyim benim aradığım aracın güclü olması, vectra b olursa ikiside makyajlı kasa olması ve sunroff deri koltuk ve manuel vites olması lazım 2.seceneğe sıcak bakmıyorum daha doğrusu 2.0 bu donanımlara cok para istiyorlar. 2.0cd sürdüm gayet tatminkar fakat sizce 2.5cdx 170bg o farkı cok hissettirirmi veya c kasa bir 2.0 t alsam daha mı iyidir 1 aydır karar veremedim yardımcı olursanız sevinirim :)

NuRo

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
v6 olsun çamurdan olsun :)

kaya44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
peki 2.0 a göre arada bariz hissedilir bir fark olurmu sizce . Veya c kasa 2.0t daha mı iyi olur

NuRo

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
2.0 T daha iyi olur bence ama v6 cdx te safkan motor sesi var. homurduyor resmen motor sadece sesi için bile alınır bence. anladıgım kadarıyla yakıt gibi bi derdiniz yok. ben olsam v6 alırım. hem maliyet olarak hem motor sesi olarak hemde 170 bg bi arac.
c kasa olsun diyosanız ama 2.0 t de olur 3.2 v6 da olur.

REC

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Motor tamam ama genel olarak B6 Passat'tan sonra Vectra B biraz donuk kalmaz mı acaba?

kaya44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cevaplarınız için teşekkürler b kasada 2.5 makyajlı kasada manuel var mı onu bende tam olarak hatırlamıyorum. Yakıt derdim şu şekilde yok çok gezen biri değilim ama arabanın bastığım zaman gitmesi lazım passat biraz ağır gelince sattım vectra c 3.2 biraz vergisi pahalı geliyor sadece zevk arabası olarak kullanmak istiyorum. 1 aydır karar veremedim :)