Hangi yağ kullanmalıyım

dali0925

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar,

2006 Model Astra H 85000 km dizel aracım için 2 adet yağ arasında kaldım. Fiyatı olsun performans olsun uygun kaliteli birşey alıcam ama iki ürün arasında kaldım sizce hangisini alsam iyi olur?

-Mobil Super 3000 X1 5W-40 4 Litre TAM SENTETİK Motor Yağı+CAMSUYU
74,90 tl

-Castrol Edge 85C061 5W/40 4 lt 88,00 Tl

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Ben castrol derdim ama burada bazı yorumlar oldu diyemiyorum artık.

DogukanGeyik

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
Mobil Super 3000 eski jenerasyon yerine 5-30 ESP Formula tercih edebilirsin.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Ya işte ceza yemiş. Sadece reklam ile satış yapıyormuş buna benzer şeyler. Bende castrol kullanoıyorum ama o yorumlardan sonra alıp almama konusun da kararsız kaldım.

DogukanGeyik

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
Ya işte ceza yemiş. Sadece reklam ile satış yapıyormuş buna benzer şeyler. Bende castrol kullanoıyorum ama o yorumlardan sonra alıp almama konusun da kararsız kaldım.

:) Nadir Abi senin arabaya zeytinyağı döksen genede çok farketmez heralde.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
:) Nadir Abi senin arabaya zeytinyağı döksen genede çok farketmez heralde.

Hehe yav aslında ben opeli çok severdim ama bana göre çok sorunlu parçası çok pahalı bir araç sadece o değil birileri para kazanacak bende ameleliğini yapacağım. Daha Alman araçlarından uzak olacağım kesin keseme ortak değil araç sahibi olmak istiyorum ben.

DogukanGeyik

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
Hehe yav aslında ben opeli çok severdim ama bana göre çok sorunlu parçası çok pahalı bir araç sadece o değil birileri para kazanacak bende ameleliğini yapacağım. Daha Alman araçlarından uzak olacağım kesin keseme ortak değil araç sahibi olmak istiyorum ben.

:) Nadir abi öyle deme ya. Era'yı satınca tekrardan Tigra almayı yada Astra GSi almayı düşünüyordum. :) Parçası da çok pahalı değil aslına bakarsan bende 6 sene Opel'e bindim ama inanki parça fiyatları beni çok zorlamadı. Mesela arka kısımda ki otobüs camının fiyatı 500 lira , yan aynaların takımı 400 lira , Abs beyni 540 lira vs. Bilmiyorum ama bu aralar Alman duygularım depreşmiş durumda benimde.. Bu arada sana tavsiyem Skoda Yeti'lere de bir bak derim.

Son düzenleme:

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
:) Nadir abi öyle deme ya. Era'yı satınca tekrardan Tigra almayı yada Astra GSi almayı düşünüyordum. :) Parçası da çok pahalı değil aslına bakarsan bende 6 sene Opel'e bindim ama inanki parça fiyatları beni çok zorlamadı. Mesela arka kısımda ki otobüs camının fiyatı 500 lira , yan aynaların takımı 400 lira , Abs beyni 540 lira vs. Bilmiyorum ama bu aralar Alman duygularım depreşmiş durumda benimde.. Bu arada sana tavsiyem Skoda Yeti'lere de bir bak derim.

Dsg var. Ve bir çok araştırmam sonucun da şu sonuca vardım. Dsg demek başına bela demek. Daha bazı sorunlarını çözemedikleri gün kadar açık.

DogukanGeyik

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
Dsg var. Ve bir çok araştırmam sonucun da şu sonuca vardım. Dsg demek başına bela demek. Daha bazı sorunlarını çözemedikleri gün kadar açık.

:) Hayatta korkarak yaşamayı sevmemişimdir. Bu tür şeyler kısmet işi bana göre.