hangi lpg istasyonu ?

hangı lpg istasyonunun gazı iyidir?

• shell

Oy: 26 36.1%
  • opet-aygaz

Oy: 25 34.7%
  • bp

Oy: 5 6.9%
  • total

Oy: 4 5.6%
  • milangaz

Oy: 12 16.7%

• Kullanılan toplam oy
    72

metin_7

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
en son aldigim bpbin gaziylada 80 km gittim tertimiz ne tekleme var ne baska bir sorun gaz temiz cikti shellden aldim sonrada daha oerformansli geldi ama durum soyle
opet: 20tl-65km tekleme vardi
petrol ofisi:20tl-70km sorunsuz
bp:20tl-80km sorunsuz tatmin edici
shell:20tl-83,85km arasi sorunsuz tatmin edici

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Metin iyi güzel de bu saydın firmaların LpS sinin içinde sanki boncuk var :D anasının nikahı fiyatları :D

metin_7

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Metin iyi güzel de bu saydın firmaların LpS sinin içinde sanki boncuk var :D anasının nikahı fiyatları :D

yapcak bırsey yok abıcım burda dun bı shell buldum 2.54ten verıyor onun gazıyla bak ne kadar gıttım genelde ordan alcam galıba :)

volkan845

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba , 99 astra cd aracıma lpg taktıralı 1 ay oldu.Opetten başka kullanma dediler.ancak ben ilk gazı shelden almıştım.Şuanda da opet kullanıyorum ve ş.içi 0,227 krş civarında bir tuketim var.sizce opet mi shel mi? Araçta mtm kit var.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com

yapcak bırsey yok abıcım burda dun bı shell buldum 2.54ten verıyor onun gazıyla bak ne kadar gıttım genelde ordan alcam galıba :)

Burada litresi 2.19 dan alıyorum ucuz gaz km benim araç için zaten dert olmuyor öyle yada böyle km de şehir içi 40 kr yakıyorum. :D

metin_7

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba , 99 astra cd aracıma lpg taktıralı 1 ay oldu.Opetten başka kullanma dediler.ancak ben ilk gazı shelden almıştım.Şuanda da opet kullanıyorum ve ş.içi 0,227 krş civarında bir tuketim var.sizce opet mi shel mi? Araçta mtm kit var.

vallaha hocam ben bugune kadar 6 arac degıstırdım clıosundan tut corsasına kadar hangı aracımla opetten alsam hep bı tıtreme seslı calısma durdugumda stop etme gıbı sorunla karsılastım gecen gun bp ve shelden aldım ıkısıdede gercekten memnunum bır sorun yok hem daha fazla km hemde daha performanslı tercıh sızın..

boraa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ankara'da PO'dan aldigim gaz ile km'de 18kr civari yakiyorum sehir icinde. Kit Prins VSi-2

Not: LPG fiyati 2,25TL/lt

Son düzenleme:

hoca_45

Kayıtlı Kullanıcı
45-Manisa
Siteyi ziyaret et
Milangaz ve Shellgaz olmadı İpragaz ...

mustaferbil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ahh ahhh nerde Ankarada 2 tl ye aldığımız gaz. 2,42 lerde geziyo şimdi. ben PO gaz alıyorum BRC kartla puan avantajı vs olduğu için. yoksa herhangi + km, performans falan hiç bir gazda görmedim. bi ara milangaz alıyordum ucuz diye.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
BP süper bir gazı var yaw... hemde dayanıklı bereketli :D kara Belma alıştır bu gaza ;)