hangi lpg istasyonu ?

hangı lpg istasyonunun gazı iyidir?

• shell

Oy: 26 36.1%
  • opet-aygaz

Oy: 25 34.7%
  • bp

Oy: 5 6.9%
  • total

Oy: 4 5.6%
  • milangaz

Oy: 12 16.7%

• Kullanılan toplam oy
    72

metin_7

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadalar gecen gun shellden aldım aracıma hava basmıslar dun 3 ustayada goturdum aracın tankerınden hava cıktı arac 25 lt gaz ıle toplam 120 km yaptı o yuzden arastırdım ama net bır bılgıye ulasamadım mutlaka pompadan pompaya fark vardır,opet dıyor butun lpg donusum yapan bayıler ama aygaz az km gıdıyor dıyorum ustalar olsun fıltreler temız kalıyor bu sana uzun zamanda tasarruf ettırıyor dıyorlar anlıycagınız cok arada kaldım,totalıde seven var km ve performansı arttı dıye bır dunya yazı yazılmıs sıtelerde,bırde bp var bı musterımız sureklı ordan alıyordu bı gun geldıı dukkana basından gecenlerı anlattı lpg yerıne su basmıslar tankerden bosaltılmamıs tanker degıstırılmıs,milengaz var evımın alt sokagında ordan aldım ıkı kere araba hep teklıyor gec calısıyor anlıycagınız cok kararsıızım sız nerden alıyorsunuz semt ve ıstasyon soylersenız ve anketımde oy kullanırsanız cok sevınırım?

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Bizim milletimize az bir ülkede benzin 5 TL olmuş ama ses çıkmıyor sonra da vatandaş bir çözüm bulma derdin de Metin kardeşim uğraşma bu LPG konusuna çözüm bulamazsın biri çıkar A firma der biri çıkar B firma der opel araçlar LPG ile çalışmaya uygun değil. İşin özü bu. 100 araçtan belki 8 evet sorun yaşamadım der ama geri kalan 92 ise aynı sorun.

metin_7

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

heh iste ben bunu bulamadım abıcım o yzuden actım konuyu ıste o mılletın yenı nesıllerıyız o mılletın ses cıkartmayıslarını bız gencler yasıyoruz bu sıteden bu lpgye karsı olanlardan kac kısı sesını cıkarttı acaba? yada sen benzıne zam gelırken ne dıyebıldın? yanlıs anlama sakın benı dıyebıldın dıyorum cunku zam yaparken vatandasa sorulmuyor dusunulmuyor bızımkısı burda bu ısten zevk almaya dondu baktık olmuyor bızde zevkını yasamaya baska yollar aramaya calısıyoruz

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Bu ülkede adının sivil toplum örgütü olan örgütler var ama hiç bir zaman ne iş yaptıklarını anlamadım gitti. Buyursun ülkemizde otobüscüler, kamyoncular, taksiciler, minibüscülerin federasyon başkanları direk başbakan ile konuşmaları gerek bu benzin fiyatları 3.5 e motorin ise 2.5 indirilmesi konusunda eğer ki indirmem diyen biri varsa ülke genelinde kontak kapama eylemi yapılsın göreyim bakalım hangi hümumet dayanacak bu tavır karşısında ama bizim milletimiz alışmış benzin pompasının başında acıların çocuğu olma durumuna.... ama ne yapabiliriz demeye... milletin aklının dibini bilenlerde veriyorlar zammı...

Ulan bir ülkede milyar dolar gemisi olan bir adam kayıtı ötv siz alırken toz toprak içine çalışan çiftçinin günahı ne?

metin_7

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu ülkede adının sivil toplum örgütü olan örgütler var ama hiç bir zaman ne iş yaptıklarını anlamadım gitti. Buyursun ülkemizde otobüscüler, kamyoncular, taksiciler, minibüscülerin federasyon başkanları direk başbakan ile konuşmaları gerek bu benzin fiyatları 3.5 e motorin ise 2.5 indirilmesi konusunda eğer ki indirmem diyen biri varsa ülke genelinde kontak kapama eylemi yapılsın göreyim bakalım hangi hümumet dayanacak bu tavır karşısında ama bizim milletimiz alışmış benzin pompasının başında acıların çocuğu olma durumuna.... ama ne yapabiliriz demeye... milletin aklının dibini bilenlerde veriyorlar zammı...

Ulan bir ülkede milyar dolar gemisi olan bir adam kayıtı ötv siz alırken toz toprak içine çalışan çiftçinin günahı ne?

dediklerinde sonuna kaar haklisin abicim ben bu siteye ilk uye oldugumde bilenler bilir coook konu actim bu zamlarla ilgili yonetimden bile uyari aldim gerek kurdele takalim gerek yabanci firmalardan almayalim gerek biryerde bulusup.eylem yapalim dediklce kotu laf soylenen ben oldum.ama bizim milletimiz koyun gibi vur ensesine al ekmegini o yizden birbirimizi uzmek yerine baska careler aramaya yoneldim keske benzin gelis fiyati olan 2.05e dussede bnde bi m5 mustang camaro gibi araclara binebilsem burda bi arkadasimiz yurt disindan arabasiy konu aciyor hepimizin dibi dusunuyor ne yapiyorsak biz kendimiz yapiyoruz kimseye laf anlatamazsin abicim bu konu boyle uzar daha diuceklerim var ama kotu olan yine ben olucagimdan susuyorum susmakta cook sey anlatiyor ama iste

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Yaw ne susacağım bu ismini saydım fedarasyonalar para basıyor. Bu iş aynı memur sendikalarının hükumet ile maaş zammı anlaşmasına benziyor. Zaten Hükumet vereceğini verecek ama sözüm ona sendika memur hakkını savunuyor ya masada... ama sonuç zaten baştan belli. eee o zaman sendikalar size ne gerek kaldı?

Ya adamın gemisinin yaktı yakıtın ÖTV si yok varsa da deve de kulak ama ülkemizin ekmeği için anıl teri döken çiftçi mazotu kat kat fazla alıyor. Yazık değil mi bu millete?

Ulu Önder köylü şehirlinin efendisi dedi ama gel de şimdi gör köylü mü? şehirli mi? Yazık bu millete yeminle yazık.

metin_7

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gecen gun aygazdan aldım gazıı berbat gercekten 20 tlye 70 km gıttım kabaca hesapla ve cekıs berbat yokus asagıya ısıkta durdum debrıyaja basasr basmaz stop ettı allahtan bugun bıttı gıttım po dan gaz aldım yıne demek ıcın arasında daglar kadar fark var arabanın motor sesı bıle degıstır ama bundan sonra ya po ya shell alıcam sanırım :S