Hangi Kasko Şirketini Tercih Ediyorsunuz?

Hangi Kasko Şirketini Tercih Ediyorsunuz?

• Ankara Sigorta

Oy: 0 0.0%
  • Dubai Group Sigorta

• Halk Sigorta

• Hür Sigorta

• Ziraat Sigorta

• Kullanılan toplam oy
    55

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
önceki hdı sigortaydı. ikisindede çekici hizmeti var diye düşünüp 50 lira fark ödemeyeyim diye groupama yaptırdım. işin arııza kısmı hiç aklıma gelmedi.

Zaten bir çok firma müşteri kaçmasın diye çekici hizmeti var mı dediğin de evet diyor ama sonradan hangi şartlarda dediğinde kıvırmaya başlıyorlar... işte kaza olacak aracın anahtarı içinde kalacak falan filan ama hiç biri arızı durumunda demiyor... bazı firmalar sadece şehir içinde veriyor bu hizmeti... ben çok araştırdım bu konuyu... en sonunda buldum kafama yatanı. ;)

Astra Maniaa

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kasko için konuşursak;

Aviva Sigorta kullanıyorum çünkü online sigortacılığı vardı başka firmalarda bulamadım sigortayı online yapınca gerçekten ucuza geliyor herhalde brokerlik ücreti vs. olmadığı için. https://artiksirasende.avivasigorta.com.tr/default.aspx

Daha önce Allianz ve Anadolu sigorta kullandım allianzla ilgili sıkıntı yaşamadım hatta bu gezi olaylarından sonra koç diye geri dönmeyi düşünüyorum sabancı kazancağına koç kazansın, anadolu sigortaya gelince rezalet tam devlet dairesi ön cam hakkım vardı yan sanayi camla orj. cam kapmanyada olduğu için aynı fiyata geliyordu adamlar inatla kabul etmedi bende bir daha anadolulu olmadım ne trafik ne kasko.
https://artiksirasende.avivasigorta.com.tr/default.aspx

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Ben müşteri olarak ilgi ve alakaya bakarım. axa da devem edeceğim beni hiç yarı yolda bırakmadı bunca zaman. Telefon açtım adamlar şu kadar zaman içinde geliyoruz dedikler geldi.