Hangi Kasko Şirketini Tercih Ediyorsunuz?

Hangi Kasko Şirketini Tercih Ediyorsunuz?

• Ankara Sigorta

Oy: 0 0.0%
  • Dubai Group Sigorta

• Halk Sigorta

• Hür Sigorta

• Ziraat Sigorta

• Kullanılan toplam oy
    55

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Sıfır araç alırsam inşallah kasko yaptırmayı düşünmüyorum...

hoca_45

Kayıtlı Kullanıcı
45-Manisa
Siteyi ziyaret et
Şimdiye kadar Anadolu,Neova ve Aksigorta ile çalıştım hep,aşağı yukarı hizmet kaliteleri aynı sayılır ...

CARBON95

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu ay içerisinde trafik sigortası yaptırdım. fiyatlar şu şekilde.

sompo japan : 202
Anadolu : 230
groupama : 260
zurich : 327
hür : 285
hdı : 300 küsür( tam hatırlamıyorum)

içlerinde yol yardımı olan en uygunu groupama yı seçtim. bu sigortalar ve kaskolar için ünlü bir sigorta sitesi var ordan teklif alabiliyorsunuz. kaskolar için onlar sizi arıyor. sigorta firmalarının tekliflerini size söylüyorlar. kaza anında sadece bizi aramanız yeterli diyorlar. poliçeyide ücretsiz kargo ile yolluyorlar. bencede en uygunu bu şekilde. kaza anında sadece acenteyi aramaktansa bu siteye ulaşmak daha kolay. tavsiye ederim.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
bu ay içerisinde trafik sigortası yaptırdım. fiyatlar şu şekilde.

sompo japan : 202
Anadolu : 230
groupama : 260
zurich : 327
hür : 285
hdı : 300 küsür( tam hatırlamıyorum)

içlerinde yol yardımı olan en uygunu groupama yı seçtim. bu sigortalar ve kaskolar için ünlü bir sigorta sitesi var ordan teklif alabiliyorsunuz. kaskolar için onlar sizi arıyor. sigorta firmalarının tekliflerini size söylüyorlar. kaza anında sadece bizi aramanız yeterli diyorlar. poliçeyide ücretsiz kargo ile yolluyorlar. bencede en uygunu bu şekilde. kaza anında sadece acenteyi aramaktansa bu siteye ulaşmak daha kolay. tavsiye ederim.

Anladığım kadarı ile yol yardımını sadece araç kaza yapması durumunda çekici hizmeti vermekte... yanılıyor muyum?

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Yok hayır. ''kaza anında'' derken olası bi yolda kalma durumunda. yani sadece kaza'da değil.

Dün akşam inceledim de çekici hizmeti sadece kaza anında filan diye bir açıklama yapmış. Bende axa yaptırıyorum da... onlar da kaza ve arıza durumunda veriyorlar iki kere yolda kaldım birincide şehirler arası aracı çekici ile çektiler... yılda 3 kez veriyor bu hizmeti... azamı maddi limit olarak 1000 TL

CARBON95

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dün akşam inceledim de çekici hizmeti sadece kaza anında filan diye bir açıklama yapmış. Bende axa yaptırıyorum da... onlar da kaza ve arıza durumunda veriyorlar iki kere yolda kaldım birincide şehirler arası aracı çekici ile çektiler... yılda 3 kez veriyor bu hizmeti... azamı maddi limit olarak 1000 TL
yanımda poliçe olmadığı için siteyi aradım sordum. muhtemelen kadının bilgisi olmadığı için gün içerisinde dönüş yapacaklarını söylediler. bakalım ne diyecekler.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
yanımda poliçe olmadığı için siteyi aradım sordum. muhtemelen kadının bilgisi olmadığı için gün içerisinde dönüş yapacaklarını söylediler. bakalım ne diyecekler.

Bir araştır derim daha önce benim başıma geldi bir sigorta şirketi de buna benzer bir hizmet veriyorum dedi bana meğer ise araç kaza yapınca yada aracın içinde anahtar kalınca çekici hizmeti veriyormuş.... yani demem o ki işin net kısmını söylemiyorlar...

CARBON95

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bir araştır derim daha önce benim başıma geldi bir sigorta şirketi de buna benzer bir hizmet veriyorum dedi bana meğer ise araç kaza yapınca yada aracın içinde anahtar kalınca çekici hizmeti veriyormuş.... yani demem o ki işin net kısmını söylemiyorlar...

siteden dönüş yaptılar şimdide çekici hizmeti sadece kaza durumunda veriyorlarmış. Yani arıza yapmasın diye dua edeceğiz. Bütün acentelerede bu şekildemi acaba arıza yaptığında cekici hizmeti veren sigorta şirketi yakmudurki ?