Hangi Donanım Hangi İşe yarıyor? Nasıl Kullanılıyor?

akın2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Hangi Donanım Hangi İşe yarıyor? Nasıl Kullanılıyor?

gerçekten işe yarayan bir yöntem ben de öndeki araç dörtülüyü yaktığında hemen hızımı düşürür  teyakkuza geçerim

warlordares

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

paylaşıldı mı bilmiyorum ama görsel olarak ESP ve diğerlerini buradan izleyerek görebilirsiniz bence çok güzel

http://www.uzmantv.com/esp-nedir

vehicle_dynamics

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Shift uyarısı

Selam Arkadaşlar,
Aracımla küçük bir sürtme ile ilk haftamı tamamladım.
Dün yıkattıktan sonra boya koruma ve cam filmi ile çok klas görünüyordu.Bugün foto çekeyim dedim, baktım hemen toz tutmuş.

Asıl bugün farkettiğim birşey oldu.Ben sadece dizellerde var sanıyordum, bende de shift uyarısı gördüm.Sanırım 2000-2200rpm üzerine çıkılmadan yakıt ekonomisi sağlamayı amaçlamış.Shift uyarısına her zaman uyunca ortalama değerleriniz nasıl acaba?

Bir de kullanma kılavuzunda alarm led i olarak tanımlanan,konsolun ortasında cama yakın bir yerde böcek gibi bir cihaz var.Bu sport modellerde kullanım dışı sanırım, değil mi?Yoksa fonksiyonu var mı?

anıl

akın2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sportta alarm yok cosmoda var...  bide hocam senin aracta  cam filmi kaç numara ve nasıl yakıştımı ?  cam filmi en gzüel beyaza yakışıyor ama teknik gride nasıl duruduğunu birde senin araçta görmek isterim. eger zahmet olmassa resim çekip ekleyebilirmisin

vehicle_dynamics

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hocam,
bendeki cam filmi llumar ın en açık tonunda fakat, bugün park yerinde karşıdan bakarken dikkatimi çekti, birazda yukardan baktım,cam karşıdan simsiyah görünüyordu.İyi ki taktırmışım, içerde yandan vuran güneşten hiç rahatsız olmuyorsun.
Aracı ilk alırken birkaç foto çektim, fakat cam filmi ne kadar belli oluyor bilemiyorum.

Sporttaki o zımbırtı sadece süs olarak mı orda duruyor yani?

gecesol.jpg

D

drwaverunner

Bilgi Girilmemiş

vehicle_dynamics link' Alıntı:
Bir de kullanma kılavuzunda alarm led i olarak tanımlanan,konsolun ortasında cama yakın bir yerde böcek gibi bir cihaz var.Bu sport modellerde kullanım dışı sanırım, değil mi?Yoksa fonksiyonu var mı?
anıl

Sn. Vehicle_dynamics,

Konsol ortasındaki küresel çıkıntı 2011 model sportlarda işlevsiz. 2011 model cosmolarda da dediğiniz gibi alarm ledi olarak vazife görüyor.

Benim gibi hava kalite sensörü iptal edilmeden önceki paketlerde ise sensör olarak görev yapıyor. Aracım sport olduğu için led yanmıyor ama hava kalite sensörüm çalışıyor.

Djfree

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

BRKCDTI link' Alıntı:
[quote author=Djfree link=topic=384.msg6005#msg6005 date=1297527640]
Konu dışı olacak ama akşamları işten eve dönerken E-5 te bazı aracların 4 lü flaşörlerini yakarak gittiğini görüyüroum.Bu neyin nesidir anlayamadım.Hep sorucam diyorum şimdiye kısmet oldu :)

Benzin fiyatlarını protesto etmek için yakıyorlar. Saat 18.00 ya da 19.00'da 5 dakika süreyle falan yakılıyordu yanlış hatırlamıyorsam.
Alem FM ya da Best FM'di galiba o saatte anons edip tüm sürücüleri dörtlüleri yakmaya davet ediyorlar, radyoyu dinleyenler de yakıyor tabii. Ben pek radyo dinlemem ama bir kere tesadüfen denk gelmiştim E5 üzerindeyken, radyo anons ettikten sonra bazı araçlar hemen dörtlüleri açmışlardı  :)
[/quote]
Teşşekkür ederim.֖ğrenmiş oldum.

NewPa1n

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.opelsizasla.com

Bende nezamandır sorucam neden 4lüleri yakıyorlar diye, cevabını bulmuş oldum teşekkürler :)

onderak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
jb.iphoneturkey.net

avukatakın link' Alıntı:
Ben ESP yi denedim daha önce  max 80 le girdiğim viraja 110 km ile girince ESP devreye girdi. sanki bir güç arabayı düzeltip  tekrar yola soktu. alırken bu özelliğin farkında bile değildim ama şimdi o kadar memnun oldum ki olmasına...

- esp ' nin devreye girdiğini nasıl anladınız ?

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sanırım esp devreye girince esp simgesi yanıp söner
bazen arkadan takur tukur sesler gelir ve bir güç sizi yolun dışından alır
yola doğru yönlendirir.