H7 Far Ampulu Değiştirme ( Resimli ) ...

Emrah64

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com
Ynt: H7 Far Ampulu Değiştirme ( Resimli ) ...

Abi on numara olmus eline saglik beyaz turuncu kombinesi muhtesem yolun her daim aydinlik olsun gule gule kullan

HasanM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.urvakoyu.com

Emrah64 link' Alıntı:
Abi on numara olmus eline saglik beyaz turuncu kombinesi muhtesem yolun her daim aydinlik olsun gule gule kullan

Sağol Emrah teşekkür ederim, aynen öyle turuncu ile süper oluyor.  :)

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Bugün ben de değiştirdim arkadaşlar. Elim yatkın olmamasına rağmen kendi uğraşlarım ve azmim sonucu yeni aldığım farlarımı takabildim :) iftar öncesi ekmek almaya giderken çektiğim için çok belli olmuyor ve sarı gibi duruyor fotoğraflarda ama rengi beyaz ve aydınlatması akşam üstü diye tabir ettiğimiz saatte iyi geldi gözüme :)

e2e4aqym.jpg

medanage.jpg

e3y9u7em.jpg

2u6u3e9e.jpg

vyranaha.jpg

hupe9uva.jpg

HasanM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.urvakoyu.com

Ellerine sağlık Mücahit, iyi günlerde kullan. Evet aydınlatması o kadar kötü değil. Ben hala kullanıyorum sorun yok. Senin ledler çok canlı olduğu için ampuller biraz geri planda kalmış gibi. :)

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

HasanM link' Alıntı:
Ellerine sağlık Mücahit, iyi günlerde kullan. Evet aydınlatması o kadar kötü değil. Ben hala kullanıyorum sorun yok. Senin ledler çok canlı olduğu için ampuller biraz geri planda kalmış gibi. :)

Hasan Bey çok sağolun :) Fotoğraflarda öyle gözüküyor olsa da gerçek hali çok güzel duruyor :)

HasanM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.urvakoyu.com

mucahitduran link' Alıntı:
Hasan Bey çok sağolun :) Fotoğraflarda öyle gözüküyor olsa da gerçek hali çok güzel duruyor :)

Bu tip ampullerden ben de kullanıyorum, çok güzeller, aydınlatmasından da çok memnunum. :)  Ama senin led gündüz farları çok şık olmuş. Ben de o şekilde turuncu düşünüyorum. . :)

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

HasanM link' Alıntı:
Bu tip ampullerden ben de kullanıyorum, çok güzeller, aydınlatmasından da çok memnunum. :)  Ama senin led gündüz farları çok şık olmuş. Ben de o şekilde turuncu düşünüyorum. . :)

Turuncu beyaz araçlara güzel duruyor gerçekten ama benim araca güzel durmuyor :)

else82

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Merhaba Hasan abi kisa farlari beyaz yapmak istiyorum ama hangi ampul alayim karar veremedim. Gorus acisinida cok bozmasini istemiyorum yagisli havalarda Osram Cool Blue Mega oneriyorsun ama nette falan bulmadim. Mega yok piasada sanırım

HasanM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.urvakoyu.com

else82 link' Alıntı:
Merhaba Hasan abi kisa farlari beyaz yapmak istiyorum ama hangi ampul alayim karar veremedim. Gorus acisinida cok bozmasini istemiyorum yagisli havalarda Osram Cool Blue Mega oneriyorsun ama nette falan bulmadim. Mega yok piasada sanırım

Kusura bakma mesajı yeni farkettim. Evet osram cool blue mega pek bulunmuyor. Onun yerine Cool Blue Hyper White var o da aolabilir ama 5000 k yazanlar da aydınlatma performansı biraz düşüyor. Farklı marka da olsa 4300 k, 4500 k alabilirsin. Narva da olabilir ama narva alırken dikkat et 55 W olanlarını al. Narva da 85 W olanları da var. 85 W alırsan soketi eritirsin kablolar yanabilir.