H7 Far Ampulu Değiştirme ( Resimli ) ...

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: H7 Far Ampulu Değiştirme ( Resimli ) ...

Arıza ışığı halledilir ama ben bu ürünün performansını merak ediyorum cidden acaba aydınlatması nasıl olur

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Philips Diamond Vision arıza lambası yakmıyor.

turbonet

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bende çok merak ediyorum. Ledlerden biri yansa diğerleri iş görür yolda bırakmaz :) Bu ürünün daha iyi ışık vereni olsa süper olurdu.

stingray

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar bu konu üzerinde baya bi konuşulmuş benim de bir sorum olucak. Gündüz farını led'e çevirdim. Bu sefer de kısa uzun ve sis lambaları sarı kaldı.
Bunları da değiştirmek istiyorum. Kısalar da H7 osram night breaker plus ı taktırmayı düşünüyorum. Uyumlu olması için uzunlar ve sislere ne önerirsiniz.
Gerçi sislerde görüntü güzel oluyor beyaz renge çevirince. Ama sisli havalarda beyazlar orj sarı gibi etkili olmaz diyorlar.Yardımınızı bekliyorum. Teşekkürler şimdiden.

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

stingray link' Alıntı:
Arkadaşlar bu konu üzerinde baya bi konuşulmuş benim de bir sorum olucak. Gündüz farını led'e çevirdim. Bu sefer de kısa uzun ve sis lambaları sarı kaldı.
Bunları da değiştirmek istiyorum. Kısalar da H7 osram night breaker plus ı taktırmayı düşünüyorum. Uyumlu olması için uzunlar ve sislere ne önerirsiniz.
Gerçi sislerde görüntü güzel oluyor beyaz renge çevirince. Ama sisli havalarda beyazlar orj sarı gibi etkili olmaz diyorlar.Yardımınızı bekliyorum. Teşekkürler şimdiden.
Hocam merhaba,

LED'leriniz hayırlı olsun öncelikle. Gerçekten güzel oluyor yapınca. Uzunlar ve sisleri beyaza çevirmenizi önermiyorum kişisel olarak. Sisli havalarda gerçekten ihtiyaç oluyor çünkü. Kısaları değiştirmek isterseniz Osram, Philips gibi markaların h7 ampülleri işinizi görecektir. Bende Philips Diamond Vision var ve gerçekten hem görüntüsü, hem aydınlatması çok iyi.

Sisleri değiştirmek isterseniz; bildiğim kadarıyla makyajlı kasada h11 sis far ampülü.

Kolaylıklar diliyorum.

stingray

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mucahitduran link' Alıntı:
Hocam merhaba,

LED'leriniz hayırlı olsun öncelikle. Gerçekten güzel oluyor yapınca. Uzunlar ve sisleri beyaza çevirmenizi önermiyorum kişisel olarak. Sisli havalarda gerçekten ihtiyaç oluyor çünkü. Kısaları değiştirmek isterseniz Osram, Philips gibi markaların h7 ampülleri işinizi görecektir. Bende Philips Diamond Vision var ve gerçekten hem görüntüsü, hem aydınlatması çok iyi.

Sisleri değiştirmek isterseniz; bildiğim kadarıyla makyajlı kasada h11 sis far ampülü.

Kolaylıklar diliyorum.
Teşekkür ederim. Ben de bugün sordum sanayi de birilerine şiddetle sisleri değiştirmememi söylediler. Sisli havada faydası olmazmış.Kuru havalarda açarsın oda görüntü olur anca dediler. Kısaları değiştireyim illaki farkedecektir. Bu sefer de aklıma takılan kısalar güçlü olcak uzunlar zayıf kalmazmı selektör falan attımızda.

HasanM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.urvakoyu.com

stingray link' Alıntı:
Teşekkür ederim. Ben de bugün sordum sanayi de birilerine şiddetle sisleri değiştirmememi söylediler. Sisli havada faydası olmazmış.Kuru havalarda açarsın oda görüntü olur anca dediler. Kısaları değiştireyim illaki farkedecektir. Bu sefer de aklıma takılan kısalar güçlü olcak uzunlar zayıf kalmazmı selektör falan attımızda.

Bence de sadece kısaları değiştirin. Ben uzunları da değiştirmiştim, yağışlı bir akşam uzun yola çıkmak zorunda kaldım, malum kısalar biraz zayıf kalıyor uzunlarda beyaz ampul olunca onlar da işe yaramadı, karanlık yerlerde sıkıntı oluyor. O yüzden dönünce hemen uzunları standart ampulle değiştirdim. Sellektörde de sorun olmuyor.

Bunlar kısa farlarım Osram Cool Blue 4300 K olan.

dWjNDQ.jpg

Bu da standar ampulle sellektör hali.

qmqNnV.jpg

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

stingray link' Alıntı:
Hocam uzunları sürekli kullanmadığınız için beyaz kalması daha iyi. Ve aslında söylediğinizin tam tersi; H7 ampülünüzü beyaz ile değiştirdiğinizde sarı kalan (orjinali) uzunlarınız güçlü, kısalarınız güçsüz olacak :) Sellektör attığınızda farkedilmek istiyorsanız uzunlara dokunmayınız :)
HasanM link' Alıntı:
Bence de sadece kısaları değiştirin. Ben uzunları da değiştirmiştim, yağışlı bir akşam uzun yola çıkmak zorunda kaldım, malum kısalar biraz zayıf kalıyor uzunlarda beyaz ampul olunca onlar da işe yaramadı, karanlık yerlerde sıkıntı oluyor. O yüzden dönünce hemen uzunları standart ampulle değiştirdim. Sellektörde de sorun olmuyor.

Bunlar kısa farlarım Osram Cool Blue 4300 K olan.

[img=800x449]http://i.hizliresim.com/dWjNDQ.jpg[/img]

Bu da standar ampulle sellektör hali.

qmqNnV.jpg

+1

bysmail

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et

bn de philips diamon vsion aldım.nasıl sökülüp takılıyor acaba.ilk sayfadaki vida sökülmeden  çıkar mı? çıkartırken çeviriyor muyuz yoksa çekerek mi çıkartıyrouz acaba?