Güncelleme mesajı

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Güncelleme mesajı

hllb link' Alıntı:
[quote author=markopasa86 link=topic=780.msg43798#msg43798 date=1313654136]
Ben bir güncelleme yüklettim ama karosermi sinyalmi bilmiyorum ? İşin tuhafı bu ne güncellemesi diye sorduğumda ' işte perfonsı etkilioyr, tüketimi düşürüyor' dediler yalnızca, hani karoserdir sinyaldir diyen olmadı.
karoser  güncellemesi ve sinyal güncellemesi dediğimiz şey aynı güncelleme. servisin ''ne güncellemesi'' sorusuna verdiği cevabı alkışlamak lazım  3bravvo işlerini ne kadar ciddi yaptıklarını ve yaptıkları şeyin ne olduğuna dair ne kadar bilgili ve ilgili olduklarının göstergesi.
[/quote]
...ki bu odakta oldu yani . Ya dediğiniz gibi oldu, yada bilse bile beni bir an önce yollayabilmek için ayaküstü bir açıklama yaptı, şimdi karoser dese o ne dicez adamın değerli vaktini heba edicez :)

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

markopasa86 link' Alıntı:
[quote author=Tolga KARACA link=topic=780.msg43579#msg43579 date=1313498513]
Diyorum servis kaç km buraya diye, boşuna mı?  011zaa
Gelin bir ziyaret edin, hiçbirşey yaptırmazsanız bir keklerini yer,çaylarını içer gidersiniz  :D
[/quote]

Ankara dayım, yok mu burada şubeleri?  8)

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tolga KARACA link' Alıntı:
[quote author=markopasa86 link=topic=780.msg43592#msg43592 date=1313499480]
[quote author=Tolga KARACA link=topic=780.msg43579#msg43579 date=1313498513]
Diyorum servis kaç km buraya diye, boşuna mı?  011zaa
Gelin bir ziyaret edin, hiçbirşey yaptırmazsanız bir keklerini yer,çaylarını içer gidersiniz  :D
[/quote]

Ankara dayım, yok mu burada şubeleri?  8)
[/quote]
Vallahi olsa tükkan sizin :) ama mutlaka Ankarada da vardır sağlam, müşteri memnuniyetini ön planda tutan bayiler.

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Olmadı Halil abinin tavsiyesiyle bir güzel yıkatmayı düşünüyorum Beyaz Kaplan ımı  ;)

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Dün beni de çağırdılar güncelleme için, bakalım ne yapacaklar saat 14 gibi gideceğim..

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Güncelleme sol çamurlukta yeralan sinyalin çalışmama ihtimaline karşı yapılmış arkadaşlar, ilginize.

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Çok da lüzumlu değil gibi geldi zaten pek önemli bir olay değil yani.

Servisten memnunum ama yedek parça departmanındaki "oğlan" a gıcık olmaya başladım, ukala ukala cevaplar, duymamazlıktan gelmeler derken bugün abartıp yakın sayılabilecek mesafeden yüzüme bakarak kasti şekilde geğirdi resmen!!

Böyle gitmeyecek ya TSE damgalı yumruğumun tadına bakacak ya birşekilde şikayet edeceğim; Opel sitesinde iletişim formuna durumu izah ettim ama sayfa hata verdi, sanırım iletilmedi, ne yapmalıyım sizce?

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tolga KARACA link' Alıntı:
Çok da lüzumlu değil gibi geldi zaten pek önemli bir olay değil yani.
Servisten memnunum ama yedek parça departmanındaki "oğlan" a gıcık olmaya başladım, ukala ukala cevaplar, duymamazlıktan gelmeler derken bugün abartıp yakın sayılabilecek mesafeden yüzüme bakarak kasti şekilde geğirdi resmen!!
Böyle gitmeyecek ya TSE damgalı yumruğumun tadına bakacak ya birşekilde şikayet edeceğim; Opel sitesinde iletişim formuna durumu izah ettim ama sayfa hata verdi, sanırım iletilmedi, ne yapmalıyım sizce?
Öncelikle o şahsa haddini bildirin bence, herkes işini yapacak
bayide şikayet formu doldurun gerekirse servis şefine ya da müdürüne konuyu iletin kendine çeki düzen versin

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Teşekkür ederim.

Aslında servis müdürü ve satış elemanları iyi insanlar, özellikle satış elemanları kibar ve çalışkan kişiler ancak servisin sahibi sert mizaçlı biriymiş, kulağına giderse kurunun yanında yaş da misali olmasın diye serviste sesimi çıkarmadım ama benim de sabrımın bir sınırı var özellikle terbiyesizliğe çok fazla tahammül edemem; elemanın ters hareketleri stresli bir anıma denk gelirse hatırlamaktan hoşlanmayacağım bir olay çıkarmam olası.