Güncelleme mesajı

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Güncelleme mesajı

Teşekkürler Hakan Bey, elimden geldiğince detaylı bir şekilde anlatmaya çalıştım.

türk_187

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.umithc.blogspot.com

markopasa86 link' Alıntı:
Teşekkürler Hakan Bey, elimden geldiğince detaylı bir şekilde anlatmaya çalıştım.

Sercan bey teşekkürler, gayet güzel bir anlatım olmuş... ben de şu kapı içi ledlere takıldım. ankarada 50 tl, 150tl'ye odakta yaptıranlar var, size 350 tl fiyat çekmişler.. bir de şu beyaz kapı içi aydınlatmanın mantığını anlayamıyorum. orta konsol ve aracın iç aydınlatma ambiyansı ile uyumlu olan kırmızılar. ayrıca beyaz aydınlatma çok göz alır gece yolculuklarında diye dusunuyorum.... plakalıkların çıkarılması bence çok önemli ve isabetli olmus.. motor ve boya koruma da kısa girmeden çok isabetli olmus...
aman arkadaşlar dikkat edin, araçlarınızı yıkamaya verirken muhakkak uyarın, direkiyon ve ön konsolü nemli temiz fiber bezle silsinler, yoksa yaglı yaglı vıcık vıcık bir görüntü ortaya çıkıyor. nemli temiz fiber bezle silindiginde fabrikadan çıkmış gibi oluyor.....Sercan bey hayırlı olsun tekrar, bence bu kapı içi kırmızı aydınlatmaları biraz araştıralım. belki orjinaline yakın ve uygun fiyatta yaptırabiliriz...

frtn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

dün opel balkanda astra j sport dizel aracıma yeni yazılım yüklediler kampanya varmış sanki araç kalkışta ağırlaştı  yeni yazılım yükletip test eden oldumu hiç.

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

frtn link' Alıntı:
dün opel balkanda astra j sport dizel aracıma yeni yazılım yüklediler kampanya varmış sanki araç kalkışta ağırlaştı  yeni yazılım yükletip test eden oldumu hiç.
Bu Balkan Zeytinburnundakiydi dimi? Abdi İpekçi nin aşşağısında ? Ben dün yüklettim yazılımı işte, yaşadıklarımı yazdım buraya, performans olarak sadece 2.viteste bir fark olduğu hissini verdi bana, 2.viteste araç 40 km/h üstünde gidebiliyor gibi geldi, daha önceden 40 km ye gelmeden 3 e atıyordum. Eğer varsa kafanıza takılan bir konu yardımcı olmaya çalışırım.

fpotur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.ftbilgisayar.com

Herkese Merhaba,
Bende 4 ay geçmesine rağmen hiç bir güncelleme için aranmadığımdan dolayı bugün servisi aradım.
Ve sileceklerim için garantiden değişim istedim.

Cevap,
Sadece sinyallerle ilgili bir güncelleme varmış.
Silecekler içinde aracım 18000 km ye gelmiş garantiden değişim olmazmış.
Bende (forumdan okumuştum)bir arkadaşımız 13 ay sonra değişim yaptırdı bu oluyor dedim.
Bana telefonla daha sonra dönüş yaptılar bunları söylediler salı gününe randevu verdiler fakat
anladığım kadarı ile sileceklerimi değiştirmeyecekler...

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Balıkesir Akçay ile Odak servisinin bulunduğu yer arası kaç km acaba?  011zaa

dinojasie

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

fpotur link' Alıntı:
Herkese Merhaba,
Bende 4 ay geçmesine rağmen hiç bir güncelleme için aranmadığımdan dolayı bugün servisi aradım.
Ve sileceklerim için garantiden değişim istedim.

Cevap,
Sadece sinyallerle ilgili bir güncelleme varmış.
Silecekler içinde aracım 18000 km ye gelmiş garantiden değişim olmazmış.
Bende (forumdan okumuştum)bir arkadaşımız 13 ay sonra değişim yaptırdı bu oluyor dedim.
Bana telefonla daha sonra dönüş yaptılar bunları söylediler salı gününe randevu verdiler fakat
anladığım kadarı ile sileceklerimi değiştirmeyecekler...

evet. ben  13.  ayda degişim yaptırmıştım müşteri memnuniyeti adı altında. aracım 12000 km deydi. bana ilk aşamada sileceklerin 6 ay süreyle garanti kapsamında oldugunu söylediler( gerçi başka arkadaşlara başka servisler ilk 2 ay filan demişler). bende forumdan bahsettim. servislerle ilgili butun problemleri bu forumdan paylaştıgımızı, memnuniyetlerimizi özellikle isim vererek belirttim. servis danışmanı bakalım bişey yapabilirmiyiz dedi ve 15 dk sonra müşteri memnuniyeti adı altında degişim uygulandı. adana arpel yetkili serviste. servisin mailine aldıgım hizmet ile ilgili mail atacagım derseniz bu da faydanıza olur. çünkü servis danışmanları için servislerinin mail adresine gönderilen ve isimlerinin geçtigi teşekkür mailleri çok önemli

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

:D

Vallahi arabamla tek başıma uzun yol yapmanın hayallerindeyim, tüketimi de denemiş olurum hem..

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Az önce odaktan aradılar, yaptırdığınız işlemler sonucunda araçta herhangi bir sıkıntı, bir memnuniyetsizliğiniz varmı diye sordular . Helal olsun valla, bir Opel servisinden beklenmeyecek bir ilgi  011zaa