Giulietta&Astra j

bjk675

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Giulietta&Astra j

bi kere bizim cosmo da afl var. guiletta da var mı?

bjk675

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bi arkadaşımın benzinli guiletta sına binmiştim. bu da araba mı ya dedim...

YunusÇelebi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Motor yönünden alfa tercih edilebilir dna teknolojisi başarılı ama yinede bir alfa fiat çatısı altında birşey diyemiyorum. İç mekan alfa plastik çok kullanılmış bizim cosmolara rekabet edemez. Dış tasarımında ise birazcık önde diyebiliriz. Ama sonuçta alfa romeo artık 2araç üretiyor neredeyse bitti durumunda piyasa değerleride ele alınırsa astra ama sıradışı olsun benim olsun herkesden ayrıcalığım olsunsa Alfa :)

Sting

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Yunusևelebi link' Alıntı:
Motor yönünden alfa tercih edilebilir dna teknolojisi başarılı ama yinede bir alfa fiat çatısı altında birşey diyemiyorum. İç mekan alfa plastik çok kullanılmış bizim cosmolara rekabet edemez. Dış tasarımında ise birazcık önde diyebiliriz. Ama sonuçta alfa romeo artık 2araç üretiyor neredeyse bitti durumunda piyasa değerleride ele alınırsa astra ama sıradışı olsun benim olsun herkesden ayrıcalığım olsunsa Alfa :)
Arkadaslar zaten dünyaca ünlü  birçok firma ile Fiat çatısı altında yada fiatin motorunu kullanıyor sadece Fiat Türkiye ye istediği gibi araç yolluyor

Soruya gelecek olursa bnim tercihim alfa olurdu

attalos07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

zevk meselesi diyebiliriz arabamı alırken kafamın köşesinden yanından hiç bir yerinden geçmeyen marka isteseydik alamazmıydık alırdık.benim tercihim her zaman astradan yana olurdu alfa bana hitap etmeyen gözümede hoş gözükmeyen bir araç.kendi aracımla yan yana koyduğumda bile astram daha kaliteli ve hoş duruyor.herkesin belli bir zevki vardır alanlarada saygı duyuyorum kazasız sürüşler diliyorum

S

Sercan.Sari

Bilgi Girilmemiş

ESP, Park Sensörü, Hız Sabitleme yok mu Alfada ?

B

b_koc

Bilgi Girilmemiş

GNSpower link' Alıntı:
Allah Allah niye mukayese edilemiyormuş? Bizimkiler kul yapısıyken Giulietta semavi varlıklar tarafından monte edilip cennetin 5. katından mı indiriliyormuş? Dizel Astra parasına sattıkları arabayı nelerine güvenip kıyaslayamıyorlar anlamadım. C sınıfı araba sonuçta bir Audi bile değil Alfa yani.

ayakta alkıslıyor sayın GNSpower abi seni  special_Yeah 14alkiss 14alkiss 14alkiss 14alkiss

S

Sercan.Sari

Bilgi Girilmemiş

Aslında bu sorunun tek cevabı var.

Bu konuyu okuyan kaç kişi araba almadan kafasında Astra, Golf, Corolla, Jetta vb arabaları geçirirken kimin aklına Alfa diye bi araba geldi?

ze623

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arkadaşlar astra dan önce 2011 model 1,6 120 hp dizel bir bravoya sahiptim.gulietta,bravo ve lancia delta da çoğu parçalar aynı hatta lancia ve bravo iç tasarımı birebir gibi.şunu söylemeliyim ki 1,6 dizel multijet motor kim ne derse desin bana göre çok başarılı ve benim kullandığım bravo 300nm tork a sahipti.alfa bana göre 2.el değeri olmayan güzel bir araba ama astra kalite olarak daha doyurucu ve 2.el durumuda satarken zorlanılmayacak araç.yakıt olarak ben bravoda şehir dışı 3,8 lt lere kadar düştüğünü biliyorum şehir içide 6-7 lt arası.1,3 dizel astra benim için hüsran oldu bravodan sonra ama ekonomik olduğu için çok ta bişey beklemiyorum.sonuç kişisel tercihim astradır ve bende araç alırken gulietta değilde astradan yana kullandım:)

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

iç mekan çok rahatsız edici benim için ve dış tasarımda ön kısımda çok kötü gözalıcı bir yumuşaklık yok araçta.