Gaz Filtresini Değiştirdim

dandan06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dün sabah yine gaza geçişte stop etti, sinir oldum. Filtre değişimi iyi oldu derken, moralim bozuldu.

knightrider

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astralara uymuyor atiker fast sistem yaa...

S

Sertan_c

Bilgi Girilmemiş
Dün sabah yine gaza geçişte stop etti, sinir oldum. Filtre değişimi iyi oldu derken, moralim bozuldu.
bence garanti dahilindeyse enjektörlere baktırın.
son birkaç haftadır çok enjektör sıkıntısı duyuyorum etradımdakilerden.
bende şöyle bişey farkettim, benim araba bir anda benzinden gaza geçmiyor. geçen sabah arabayı çalıştırdım, soğukken motor kaputunu açıp şanzıman yağına bakayım dedim, o arada sıcaktı zaten bikaç dakikada gaza geçti ama ilk defa duydum geçiş anını soğukken, enjektörlerden önce biri açıldı, sonra bikaç saniye aralarla 2. 3. ve 4. başladı çalışmaya.. sanırım teker teker benzini kesip gazı veriyor sırayla...

dandan06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Neyse artık havalar iyice ısındı da gaza geçiş sorunu kalmadı.İzne gittiğimde ankarada baktırırım bi.

barıs_koc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynı sorun bende vardı arkadaşlar. Maaelsef hep AYGAZ ın bize hediyeleri. KAtkı KAtkı diye neler veriyorlar arabalar belli değil.

barıs_koc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sevgili hemşerim. Buralardayım. Nasılsın uzun zamndır uğrayamadım. Ya slında Ankara da bir BRC bayii ile görüştüm. Adam kendinden gayet emin olarak "eskiden katkısı bozukttu ancak düzellttiler, şimdi gayet ii dedi". BEnim aklım iice karıştı tabi. Napcamı şaşırdım vallahi.

karabek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben uzak dur derim abicim çok çektin sen bu aygazdan ben bi sefer aldım bi hayrını da serrini de görmedim daha da almadım mecbur kalmadıkca da almam shell uzak kalıyor total ve po alıyorum bi farkların da göremedim po az daha uzun gidiyor sanki ama po varken araba dolu dik rampa çıkıyordum hava baya soğuktu arıza lambası yaktı

Kamikaze

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende filtrelerimi değiştirdim hep aygaz kullandım ve filtrelerin hali ortada karar sizin

fotoraf0156.jpg

fotoraf0157n.jpg

bu küçük filtre tamamen demir tozuna benzer maddelerlee dolu idi tamamen bu daha temizlenmiş hali ki LPG yi hep Opetten alırdım.
fotoraf0158.jpg