Gaz Filtresini Değiştirdim

dandan06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bugün nihayet sabahtan sanayiye gidip gaz filtrsini değiştirdim.Çok merak ediyordum filtrenin ne halde olduğunu.Şapır şapır yağ damlatıyordu arkadaşlar.Ben artık katkılı gaz kullanmamaya başlıyorum.
Arabamda gaza geç geçme sorunu da inşallah artık ortadan kalkar diye düşünüyorum...

mustafa57

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kaç bim km de değiştirdin. ben 8000 km de değiştirdim yaklaşık 6000-7000 km aygaz kullandım . son 1000 km de total kullandım sayılır. filtre gayet temiz çıktı. bende 20 tl verdim. filitre değişti ayar yapıldı.

dandan06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kendim 9000 km yaptım aldığımdan beri ama öneceki arkadaş ne zaman değiştirmişti bilmiyorum.O hep aygaz kullandım dedi ben de aynen devam ettim.Burda okuduklarımdan sonra, benim sorunumun da kullandığım gazdan kaynaklandığını düşünerek filtreyi değiştirdim.Gerçekten de çok yağlı çıktı.Usta çok sıkıntı çekmedin mi gazda giderken dedi.Açıkcası kışı nerdeyse hep benzinle geçirdim.Demekki o yağ donmuş haldeyken gaza gecmediğinden stop ediyormuş araba.Ne zamanki yeteri kadar ısınıp sıvılasıyordu yağ, o zaman gaza gecebiliyordum anca.Boşa beklemişim açıkcası.İçim rahatladı artık.

Vladimir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
LPG sisteminiz nedir izmirdeki bazı arkadaşlara 20tl ucuz gelmiş izmirde lovato yetkililer 40ytl alıyorda bilgilenmiş oluruz hem

dandan06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Milano marka benim sistem.

Chatin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
40 lira şöyle olur .. bu lpg sisteminde 2 tane filtre var birini her 10-15 binde degişmeniz tavsiye edilir ki 20 liradır. hatta 15 liradır da 5 lira da işçiliği vardır.

diğeri ise her 100 bin km de bir değişmeniz tavsiye edilen filtre ki işte onu değişiyor olabilir bazı servisler.

The Day Walker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende bugün değiştirdim atiker takıldığı yerde 10binde değişirmiş benim filtre 30bini geçiyordu :D we aldığımdan beri hiç dokunmamıştım.40 tl aldılar...

mstf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1 ay kadar önce bende filtreyi değiştirdim hep opet den alıyordum gazı içi yağ doluydu. shell e geçtim bakalım bu nasıl olacak. 50 lira aldılar garanti için mecbur tutuyorlar filtre değişimini sırf para kazanmak için, en fazla 5-10 liralık malzeme