Fren Kaliperleri Ses ve Çözümleri (Video&Fotoğraf)

• Konuyu başlatan drwaverunner
  • Başlangıç tarihi

çağlar 52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Fren Kaliperleri Ses ve Çözümleri (Video&Fotoğraf)

SN
drwaverunner Bugun ordu servisine kaliper sorunu için gittim.sizin araca yapılan yağla aynı şekilde benım araca uygulanacak(sizin servisle görüşmüş)yapılan işlemın kesin çözüm olmadıgı hala sorunun gidermek için çalışmaların yapıldığını söyledi(yahya usta)hadi hayırlısı..

D

drwaverunner

Bilgi Girilmemiş

Sn. Çağlar 52,

Yazımda da belirttiğim gibi yapılan uygulamanın çözüm olup olmayacağını kullandıkça göreceğiz. Şu aşamada, geçen süre zarfında bu yöntem benim sıkıntımı giderdi. Umarım sizinkini de giderir.

Hala sorunu çözmek için yapılan çalışmalar da neticelenirse belki de daha sağlıklı bir çözüme ulaşırız.

Sizden de uygulama sonrası neticeyi bekliyoruz.

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bugün konuyu servis müdürüyle görüştüm, kendisi ses için pimleri tornada elden geçirip lastik conta ilave ettiklerini söyledi ancak GM bunun riskli olabileceğini belirtilmiş ve yapılmamasını beyan etmiş; yeni geliştirilen kaliperler yakın zamanda garantiden değiştirilecekmiş.

D

drwaverunner

Bilgi Girilmemiş

Tornadan geçirilen pimlerin teflon sarılarak tekrar kullanılması uygulamasını yapan servisler var. Gelişim haberlerini sabırsızlıkla bekliyoruz :)

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben de duyunca sevindim ama içimden; baştan genç ama çok ciddi müşteri imajı vereyim ki sonradan laubali olmasınlar!!  :D

çağlar 52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Servistem aracımı aldım hemen parkeli yola daldım lıkırtı devam ediyor walll ,arkadaşımızın dediği gibi umarım kaliperler değişir.bekliyecegiz.dip not:15000 bakımını 400 tl yaptırdım.

S

salihcaglayan

Bilgi Girilmemiş

Sağolsun benim aracımda affetmedi ve aynı sorun ortaya çıktı. Sn. Drwaverunner cumartesi servise gidicem acaba bu videolarınız izletebilrimiyim?? Şimdi bide sorunu bulmak için uğraşmasınlar.

D

drwaverunner

Bilgi Girilmemiş

Tabi ki. Umarım sorununuzu bu yöntem ile giderirler. ;)

goxb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar daha önce başka bir konunun altında yazmıştım fakat kaynadı mesajım. Lokurtulardan en fazla şikayet eden kişilerden birisi benim. Servis Ön amörtisörlerimi değiştirmişti fakat lokurtular devam etmişti. Servise falan gitmedim daha sonra ve yaklaşık 1500-2000 km dir kasislerde, bozuk yollarda lokurtu gelmiyor. Kulağa çok saçma geliyor ama hakikaten kesildi. Başkası yazsa atma dostum derim.