FK marka yay hakkında görüşleriniz?

twix

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar FK marka yay almayı düşünüyorum , fiyat olarak da cok makul 100-120 tl civarlarında ancak sıkıntı çıkarırmı acaba? Bilindik yay markaları 500tl civarında arada baya bir fiyat farkı var aracında kullanan veya bilgi sahibi olan varmı?

Mete34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: FK marka yay hakkında görüşleriniz?

bu işlerden baya anlayan bir abimin sözü . fk marka yay sakın kullanma . çok kalitesiz inşaat demiri diyorlar .

REİS38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

twix link' Alıntı:
Arkadaşlar FK marka yay almayı düşünüyorum , fiyat olarak da cok makul 100-120 tl civarlarında ancak sıkıntı çıkarırmı acaba? Bilindik yay markaları 500tl civarında arada baya bir fiyat farkı var aracında kullanan veya bilgi sahibi olan varmı?

şu an aracımda FK yay var ve bundan önceki leonlarımdada kullandım hiç bir sorun yaşamadım şu anki aracımdada var ve sorunsuz kullanıyorum fiyat düşüklüğünden baya ön yargı var ama kesinlikle tavsiye ederim.

twix

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

FK yaylarda sanırım bazıları Alman bazıları yerli üretim siz hangisini kullanıyorsunuz acaba?

REİS38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

twix link' Alıntı:
FK yaylarda sanırım bazıları Alman bazıları yerli üretim siz hangisini kullanıyorsunuz acaba?

Çinde yapılan Alman patentli benim kullandığım TÜV onay belgelidir.

recepakcay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

FK piyasadaki en eski ve en kaliteli yay markalarında biridir ama ülkemizde FK yay denince birçok kullanıcı aman der çünkü ülkemizde satılan yerli üretim FK yayların orjinali ile alakası yoktur. Bildiğiniz inşaat demirini kıvırıp boyayıp spor yay diye satıyorlar. Orjinal FK yaylar ise bana göre piyasadaki en iyi yaylardan biridir.