fb1907 yeni arabam :(

fb1907

Kayıtlı Kullanıcı
ss.jpg

aracı alalı 1 ay olmuştu ve kaçınılmaz sona ulaştı.

140 km re hızla giderken araca vurdum tabi frene bastım hızım tahmini 120- 100 gibi bişey olmuştur vururken Allah'tan vurduğum arabada hızlıydı tahminen 80-70 vardı arabamın üstüne çıktı sonra indi aşağıya. Bazı arkadaşlar yorum istiyordu yorumları yapayım bari.

* araba güzel bir araba yol tutuşunu çok beyendim frenlesi gayet güzel hatta çok güzel
* Yakıtı şehir içi yarım agresif kullanımda 9 ltre şehir dışı 120 - 130 km re arası 6,2 yaktı
* çok geniş bir araba dingil mesafesi uzun olmasına ramen yol tutuşu kusursuz diyebilirim.
* kötü yanları klimasını çok beğenmedim şahsen mazda3 vardı onda sanki daha iyiydi.
* ilkalkışı atmosferik arabalar gibi değil biraz hantal turbo devreye girene kadar turbo açınca araba güzel bir hızlanma sağlıyor.
* eyimli bir yolda aracımı bir arkadaşım 230 a vurmuş ben vurmadım onun söylemsi bana düz yolda 215 i görürdedi.
* dağ tırmanması güzel gayet iyi hızlanıyor tabi 200 torkun gücü sayesinde
* belli devirlerde motorun sesi çok duyuluyor sakin sürüşte ses falan hiç yok.

şimdilik bu kadar yaptırdıktan sonra gördüğüm kötü yanlarını tekrar yazarım.

Sanırım yüksek bir araca felan çarpmışınız, öyle bir görüntüsü var aracınızın, geçmiş olsun, Allah daha büyüğünden esirgesin.

ya kaza görünce içim bürkülüyor...çok geçmiş olsun.

geçmiş olsun. Allah daha beterinden saklasın.Nazara gelmiş biraz daha sadaka verin ama hızınız da az değilmiş

Geçmiş olsun.

yok kamyona çarpmadım opel astraya vurdum 2009 model arabaya vurunca araba üstüme çıktı ben vurunca kaputun üstüne çıktı sonra aşağıya indi onda çok hasar yok benim arabada var

Bu SuperB değilmi ? Yani tofaş , şahin filan değil yanlış görmüyorsam gerçi 140'la vurdum diyor arkadaş yine en iyi sonuç bu resimdeki

Geçmiş olsun

Geri
Üst Alt