Far Sorunum

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
Oncelikle resim baska bir platformdan alintidir. Buyrun havalandirma deligi...

dscf3827v.jpg

loopus_0618

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
öyle saçmalık mı olur ya normal normal diye tofaş niye olmuyo Allahtan bende çıkmıyo öyle sorunlar ve öyle diyen bi servise denk gelmiyorum ben kavga ederim dayanamam :)

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar yıkama sonrası farlarda stoplarda buğu olması normal.

Farı açınca geçiyor. Anlattığınız anormal bir buğuysa sorun vardır.

Çünkü açın bakın aracın kullanım kitapçığını araç yıkama sonrası farlarda geçici buhar oluşabilir diyor.

Benım aracımdada oluyordu özellikle yıkama sonrası.Ama bir 10 dk sonra kayboluyordu. Şimdi farlarımı orjinal cosmo bixenon mercekliye dönüştürdüm.Bu farda öyle bişeyle karşılaşmadım.Ama halojenlerde vardı..

:confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::(

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
öyle saçmalık mı olur ya normal normal diye tofaş niye olmuyo Allahtan bende çıkmıyo öyle sorunlar ve öyle diyen bi servise denk gelmiyorum ben kavga ederim dayanamam :)

denk gelirsin merak etme opel degilmi araban :D

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
gnlc.jpg

Astra h KULLANMA KILAVUZUNDAN ÇEKİLMİŞTİR:pon:

Iste bu olayda bugunun cabuk kaybolmasi icin arkadaki kapak acik olmali yoksa gitmez farda lekelenme yapabilir olayda can sikan bir tek bu olay iste leke yoksa bugu problem degil yani.

ismail_kmsi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok ilginç demek genelinde yaşanan bir problem :S
Yinede yakıştıramıyorum opele...

platon45

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar 2 gün önce 1.6 benzinli opel astra H 3'ümü teslim aldım. Aydın'dan aldım hava yağışlı idi. Bir baktım farın biri buğulu sonra fark ettimki 4 far kapağında da buğu oluşmuş. erim arkadaşımın gösterdiği gibi kılavuzda bu durum anlatılmış. Ancak arkadaşım da aynı arabadan aldı. Beraber aldık. Hava şartları aynı ancak onunkinde buğulanma olmuyor. Kafam karıştı biraz. Bu durum nasıl açıklanabili ki? Bir farda olsa arıza var diyeceğim ama dört farda da arıza olmaz ki. Bunun dışında arabaya bayıldım. Her şeyi 10 numara. Görüşlerinizi belirtirseniz sevinirim. Çünkü çoğu kullanıcı bana göre servistekilerden daha mantıklı yaklaşıyor. Aradım servisi değiştirilebilir diyor. Fotoğraflarını çekip gönderelim diyor. Kılavuzdaki ifadeyi okuyunca da aaa normal o zaman diyor. bu arada buğu kalıcı olmuyor bir süre sonra geçiyor. Teşekkürler.