Esp Plus- Esc Kontrol Işığının Yanmaması

SEVANCAK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
hotmail.com
Ynt: Esp Plus- Esc Kontrol Işığının Yanmaması

Bende kavsakta bulunan ısıklara yakalnmamak ıcın hızlı gırdım vıraja gırdıgımde sankı arabanın arkası sola ve saga dogru kaydı hızım fazla degıldı ama vıraja ozellıkle gırdıgımde hızıma baktım 70km cıvarıydı sankı aracın hakımıyetını kaybetmıs duygusu verıor insanagecmış olsun işte  senelerdır nerdeyse 3 nesıldır opel astra secmemın tek ve yegane sebebi saglamlıgı vede guven hissi astradan baskası yalan bence ;D

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bugün hanımgile dönerken tırmandığım dik yokuşta aklıma geldi; 2. viteste dip gaz yapınca araç yokuşta patinaja düştü veeee.....

...... meşhur çekiş kontrol ışığı anlık olarak göstergenin üst kısmında yanıp söndü!!

angelll

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

araca bindiğimde ilk yaptığım iş tc yi kapatmak Ne ışığı fuzuli masraf  011zaa

türk_187

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.umithc.blogspot.com

arkadaşlar gerçi bir başlık daha açtım ama burada da belirteyim. bugun kavsakta merak edip kontrollü bir sekilde aracı kaydırdım. esp ısıgı yine yanmadı. en son serviste kontrol ettirmiştim. bir sorun yoktu... ama bu durum kafamı gerçekten meşgul ediyor.. çok sukur dpf sorunu yokmus, dizel yakıttan kaynaklanıyormus. simdi esp kafamı mesgul ediyor.......

dinojasie

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

türk_187 link' Alıntı:
arkadaşlar gerçi bir başlık daha açtım ama burada da belirteyim. bugun kavsakta merak edip kontrollü bir sekilde aracı kaydırdım. esp ısıgı yine yanmadı. en son serviste kontrol ettirmiştim. bir sorun yoktu... ama bu durum kafamı gerçekten meşgul ediyor.. çok sukur dpf sorunu yokmus, dizel yakıttan kaynaklanıyormus. simdi esp kafamı mesgul ediyor.......

boş toprak ve Çakıl arazide denemeni tavsiye ederim. Şehir içinde o ışıgı yakmak gerçekten hem çok zor hem de tehlikeli. Ben öyle yaptım. içim rahat artık. ne güzel de yanıyor :)

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

dinojasie link' Alıntı:
[quote author=türk_187 link=topic=1182.msg47001#msg47001 date=1316285696]

boş toprak ve Çakıl arazide denemeni tavsiye ederim. Şehir içinde o ışıgı yakmak gerçekten hem çok zor hem de tehlikeli. Ben öyle yaptım. içim rahat artık. ne güzel de yanıyor :)
[/quote]

yansa bi dert yanmasa bir dert :D

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et

vala ben hiç zorlanmıyorum ne zaman gaza yüklensem hemen ben buradayım der gibi yanıp sönüyor :)

hüseyintekin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bazen virajlara sert girdiğimde benimkide yanıyor

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Esp ışığı viraja biraz sert girdiğimde kısa süreliğine yanıp sönüyor devreye girdiğinide aracın kendiliğinden frenleme yapmasından anlayabiliyorsunuz.
Örneklemem gerekirse bir virajda sola sert bir dönüş sırasında aracın arkası sağ tarafa attı, çok net bir şekilde sadece sağ ön lastiğin fren yaptığını hissettim hemen araç kendini toparlamaya başladı.